Penis boyu önemli mi?

Ya ne olur cevap verin 9 Cm lik küçük penis yüzünden ailede huzursuzluk çıkar mı?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Ailen ile ne alakası var onlara ne?

2|2
    0|0
    • Yok yani eşim beni aldatır mı mutsuz bir hayat mı surerim

En İyi Erkek Görüşü

• önemli olan işlevidir, boyu değil.
    TR deki kadınların boy ortalaması 1,60 m civarı olduğunu düşünürsek, vajina boyları maksimum 8-10 cm dir, bu vajinanın da etkili erojen yani uyarılan bölgesi, klitoristen itibaren 3-5 cm arasıdır, eğer erken boşalma sorunun yoksa ve bakir bir kızla evleneceksen, sorun olmaz. Zaten vajina esnek bir organdır, içine giren cismin boyutuna göre şekil alır, rahat ol. Vajinanın ilerisi rahimdir, o da herhangi bir sinirsel his yani haz vermez, bütün olay girişten itibaren ilk 8-10 cm içinde olur, o yüzden rahat ol, düzenli seviştikçe zaten penisin gelişir. Ama eğer yok ben psikolojik olarak rahatsızlık duyuyorum diyorsan bana özel mesaj at. sana penis geliştirme tekniklerini yollayayım, aralıksız en az 6 ay uygularsan, 2,5 - 3 cm uzama ve 1- 1,5 cm kalınlaşma garantilidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kırılma ama gerçekten çok küçükmüş

0|0
    0|0
    • Ne kırılacam olay bu ben ne yapim sorun benim değil lakin eşim zevke gelmez mi

• Var galiba reklamlarini yapiyorlar

• Bosver ben bununla da mutluyum p*rno artisi ya da pic olmuyacam sadece bakire eşim mutlu olsun yeter bana

• çok küçük bence.. bana yetmez...

0|0
    0|0
    • Nasıl anlıyorsun yemediğini ayrıca eşime yeter mi yetmezse evlilik yürür mü

• Tekrardan Teşekkürler

• rica ederim...

Erkekler Ne Diyor 7

• Penisini büyült sende. Youtube penis büyültme teknikleri yaz sende.

0|0
    0|0
  • askere bile almazlar :D dünya ortalaması zaten 9 cm miş boşver fazla kilon varsa ver gerisini gibtiret

0|0
    0|0
    • Kilo verince ne oluyor ki

• Tamam birde şey diyecem anatomik olarak sabah mast yaptım gezdim geldim canım istedi kilot içinde yaptım dedim ki ölçüm ölçtüğumde banyoya gittim Kilo du çıkardım ve gel git yaptım sonra boşaldim ve ölçüm bir cimbizin uzunluğu kadar onuda telefondaki cetvel ile ölçüm 9 çıktı

• Havaya kalkikti biraz da

• çıkar gibi allah yardım etsin.

0|0
    0|0
    • Neden zevk vermez mi

• Nasıl uzayacak

• Nete yaz vardır illa dersleri

• Merhaba bence bu tür şeyler hiç önemli değil ben önem vermiyorum göğüs penis vajina büyüklüklüklerine önemli olan sağlıklı olmak 9-10 cm yeterli bana göre benim gerçekten büyük ama avantajı yok dezavantajları fazla ereksiyon süresinin uzaması bazen 30 dakika sürüyor sertleşmesi ve prezervatif kullanamıyorum olmuyor çünkü hiçbiri o bakımdan moralinizi bozmayın boşuna mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
    • Sik*tır et hiç umrunda değil beni beğenen bunun için mi beğenecek sanki onda 2 km kare a*m var mk çokta umrumda değil

• Kesinlikle zaten kızlar penis boyuna önem vermiyor sevgi en önemlisi önem verenler hayatlarında büyük penisle ilşkiye girmemiş olanlar genelde dikkatli olunmazsa acı veriyor kendi gözümle gördüm

• Ben evlenene kadar tıp gelişir olmadı takviye yaparım :D :D :D

• benim 16 17 ideal kısa seninki kız tatmin olmayabilirr

0|0
    0|0
    • Kesim atim mi? Benim kıde böyle ise yaramıyorsa neden var

• Mesela ucuna bir şey taksak olmuyor mu

• Ne gibi

• Dostum burda bir yorum okumuştum doğru kullanıldığında kürdanla bile adam öldürebilirsin..

0|0
    0|0
  • Yerim 9luğunu😍😍😍

0|0
    0|0
Yükleniyor...