Erkek çocuklarda sünnetin zararlarını biliyor muydunuz?

Gerçekten bu önemli konu hakkında bilgisi olanlar yorum yapsın. Lütfen kulaktan dolma saçma sapan yorumlar yapılmasın. Doğru bildiğiniz çok bilgi gerçekten yanlış bilinmekte islamdininde sünnet olayı yoktur ve erkek çocuklarının geleceğini maf eden bir uygulamadır
Yeni Evlenen çiftler bu konuyu kulak arkası etmeyin ve mutlaka bu link üzerinden bilgi edinin derim

https://sunnetinzararlari.wordpress.com/

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle yasaklanmalı çocuklara sünnet yapılması. Kadınlara yapılan yasak gibi bu da yasak olmalı. Sonra 18 yaşını geçince isteyen yaptırsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• evet, sünnet, Hz. Musa'nın geleneğidir yani Yahudilerin. Tıpkı pekçok diğer yahudi gelenğini aldığımız gibi bunu da alıp kendimize mal etmişiz nitekim. öte yandan şu an karşı çıkanlar yine yahudi kökenli yabancı kuruluşlar ve atesit doktorlar maalesef, Yahudiler tarihte de hep böyledirler kendileri yaparlar sonra da vazgeçmek iptal etmek için olmadık yollara başvururlar. Tıpkı zina edenin recm edilmesi gibi. İslamda yoktur, yahudi geleneğidir, ama müslümanlara çok güzel pazarlamışlardır. bir sürü uydurma hadis ve rivayetle.

0|0
    0|0
  • Yok be abicim doktorlar tam
    Tersini soyluyo daha saglikli hatta o ucta biriken idrarlar. Yuzunden surekli mikrop
    Kapan insanlar var yurtdisinda

1|0
    0|0
  • keşke bende sünnetsiz olsaydım adam akıllı vajina tadı alamıyormuşuz ki biz boşa iteliyormuşuz

0|0
    0|0
  • avrupa bile sünnet olmalı diyor buna bakın kanmayın taraflı yazı sünnet sağlık için şarttır

1|0
    0|0
    • keşke yazıyı okusaydın derdim ama senin gibi saçma sapan yorum yapan çok adam. Bende diyorumki avrupada artık erkek çocuklarına sünnet yapılmamaya başlandı psikiatrisler ve dürüst doktorlar bunu desteklemekte araştır bana hak vereceksin

• psikiatris psikiyatrist olmasın o yalan yanlış bilgi verme uza

• sen daha bebesin bee klavye erkeği önce varoş ağzını değiştir

Yükleniyor...