Mezi mi ne bu? Meni mi? Yardimmmmm sürekli geliyor?

Arkadaşlar uzun suredir mast yapıyordum ama artik toplum içinde de rahatsız olmaya başladım bu yüzden bırakma kararı aldım elhamdülillah 10 gündür felan yapmıyorum ama durup dururken mesela abdest alıyorum namaz kilicam namaza durdum egiliyorum birşey aktığını hissediyorum ama gidiyorum abdest tekrar alıyorum tekrar akıyor boyle boyle 4 kere abdest aldığımı hatırlıyorum bu nedir mezi mi ama mezi zevk gelince olur diye biliyorum meni zaten değil ama ne bu? Kesinlikle cinsel içerikli kotu amaçlı bir soru değil artik rahatsız olmaya başladığım için yazdım bilen varsa lütfen yorum atabilir mi? Lütfen terbiyesiz yorumlar atmayin.

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi her erkeğin cinsel haza ihtiyaç duyduğu gibi kadınlarda ihtiyaç duyar bizdede rüyalanma denilen şey oluyor yani uzun süre masturbasyon yapmadığımız zaman ya rüya yoluyla boşalırız ya da herhangibir öpüşme sahnesinden bile etkilenip zevk suyu gelebilir sende uzun zamandır yapmadığın için o şehveti dışarı çıkarman gerekiyor masturbasyon un zararı yok ve dini açıdan günahı yok şehvetlendiğinizde haram olan erkeklere ya da kadınlara gitmemek için kendi kendinize masturbasyon yapabilirsiniz...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• elhamdurillah 10 gündür yapmıyorum nedir ya namazamı başladın haccamı gittin yoksa kurban mı kestin? vajinanı parmaklamıyorsun diye allahu ekber mi demen lazım. sizin gibi türbanlılardan iğreniyorum ya cahil insanlar 2 kelimenizden biri allah ama allaha dair bir sik bilmezsiniz

1|2
    0|0
    • Hayır kardeşim namaza başlayalı 4 ay oldu ama ben dinini henüz yeni öğrendim yani eskiden bir alakam yoktu dinin açısından kotu ve haram bir durum olduğunu da öğrendim aslında haram olup olmadığı tartışılıyor ama bence sağlıksız da. Neyse kardeşim haklısın. Ama öğrencem inşallah.

• Mezi yanliz abdest bozar. Peki surekli gelirse ne yapmalisin? Eger surekli geliyorsa bu ozur hukmune giriyor yani vakit girdikten sonra bir abdest alip diledigini ibadet edebilirsin o akinti gelse bile abdest bozulmaz ama vakit ciktigi zaman tekrar abdest almalisin. Bide surekli geldigi icin ozurden dolayi camasirini degistirmeye gerekmez. Ama korunmasi daha iyi peteceyle gibi.

1|0
    0|0
  • Tamamda kadında her türlü akıntı olur zaten, illa aklına birşey gelmesi veya tahrik olmanı gerektirmez. O salgı vajinanın sağlıklı olduğunu anlatıyor (eğer salgı kötü kokuyorsa bakteri barındırıyordur)

1|0
    0|0
  • Bak güzelim vajina normal şartlarda kendi kendini temizleyen bir organdır bu temizliğide kendine has sıvılarla gerçekleştirir bu abdest almanı gerektirmez sadece tavsiyem günlük ped kullan vede vajina dışı temizliğini sadece suyla yap sabun vs kullanma.

1|0
    0|0
  • Şimdi akıntı olan bir şey bu akan meziyse kendi kendisine geliyorsa vücut alışkanlığıma bağlı olabilir ama genelde akıntı olması normal

1|0
    0|0
    • Peki sürekli namaz abdesti almama gerek var midir?

• Şimdi ne olduğunu bilmiyoruz mesela necis olan akıntı temizdir abdest almak gerekmez fakat bakire değilsen tampon kullan kiloduna bulaşmadıkça dışarıdan görünecek kadar sorun olmaz abdest gerekmez ama kiloduna bulaşırsa abdest tekrarlanmalıdır

• Mezidir o gusül gerektirmez

1|0
    0|0
  • Musluğun contasını eskitmişsin

1|1
    0|0
  • abdest almani gerektirecek bir durum yok

1|0
    0|0
  • O meni deyil ki idrar olabilir

1|0
    0|0
  • gusul gerektirmez ama normal abdestini tazelemen gerekir.

1|0
    0|0
  • Onu bir hocaya danışmak laxım

1|0
    0|0
  • akıntı oluyorsa çamaşırlarını değiştrimen gerekir. akıntılı çamaşırla abdest kabul olmaz...

1|0
    0|0
  • Den mast yapa yapa contayi gevsetmissin

0|0
    0|0
  • Vajinada ki bu akıntı hastalık sebebi olabilir. Bazı kadınlarda akıntı çok olur. Bu konuda bir doktora görünsem bira an önce iyi olur senin için

0|0
    0|0
  • Sana oyle geliyodur seytanin. Vesvesesi bu sen eminmisin geldigine

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yapma
    yapacaksan git sevis

0|0
    0|0
  • mezi zevk suyudur.. meni boşalmaktır...

1|0
    0|0
  • Arada yapman gerekiyo demek ki yoksa kendi geliyo

1|0
    0|0
  • Zevk suyi flan

1|0
    0|0
  • dr a görün !

1|0
    0|0
  • Tek yol tıpa :d haushhajfh

1|0
    0|0
  • demekki dolmuş artık taşıyor iyice kendini bir rahatlat sonra abdest al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Akıntı.. Cinsel istekle alakası yok, ama abdestin bozulur. İdrar yolu enfeksiyonunun habercisi de olabilir sürekli oluyorsa doktora görün istersen

1|0
    0|0
  • akıntı olabilir

0|0
    0|0
  • Vesvesedir guzel arkadasim ve abdest gerektirmez. Meni cinsel iliskide gelir digeriyse herhangi bir zamanda gelir normal

1|0
    0|0
Yükleniyor...