Özellikle erkek lütfen yardım?

Arkadaslar az önce yatarken genital bölgemde bir acı hissettim. Baktığında hemen karnımın altındaki bölgede divilce gibi bir şey gördüm. Daha doğrusu bir sivilceydi. Dokunduğum gibi patladı ve içinden irin çıktı , sivilceden çıkan türden. Sonra etrafında birkaç kıl vardi onları makasla kestim ve kolanya ile dezenfekte ettim. Daha sonra iç çamaşırımı değiştirdim. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? Şu an hafiften acıyor normal mi acaba?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kıl dönmesi sanırım o. Acıması normaldir. Kolonya değil de baticon veya tendürdiyot olsa iyidi. Yakınsa hastane git bir düzgün pansuman ettir ve bir doktor gözüyle görünsün.

0|0
    0|0
    • Kıl Dönmesi mi? Ameliyat mı olacağım şimdi? En çok korktuğum yorumu yaptın. Tendürdiyot da yapabilirim. Ama doktora gidebileceğimi sanmıyorum yakın vakitte

• Peki bu normal bir sivilce de olabilir mi? Çünkü sivilcesi çıkan biriyim

• Olabilir, sivilcenin biraz ilerisi de olabilir. Yarında iltihap akması ve kötü bir koku varsa kıl dönmesi kesin diyebilirim.

• sivilcelerle nerede olursa olsun kesinlikle oynamamak gerekir. elma sirkesi sürebilirsin

0|0
    0|0
  • helalin var güzel bakım yapmışın olur öyle arada sıkıntıdan gelir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...