Penis büyütme egzersizleri hakkında?

Arkadaşlar ben bu egzersizleri 2 3 hafta düzenli yaptım yaklaşık 1 cm uzama oldu. birkaç ay düzenli yaparak 4-6 cm uzama oluyomus. Bu hareketleri yapan var mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Penis boyu hicbir egzersizle uzamaz, daha önce yanlis ölcmüssündür, ya da tam ereksiyon olmamistir..

Penis sadece ameliyatla, kökünden kaslar kesilerek ön tarafa kaydirmak üzere 1 - 4 cm arasi uzunluk kazandirilabiliniyor..
    Diger her türlü penis uzatmanin bilimsel bir kaniti yok, uzamiyor.

0|0
    0|0
    • Bilimsel kanıtı var demedim ama uzuyor düzenli ve düzgün yaparsan oradan buradan okuduklarına gelme doğru ölçtüm

• Ne desem boş

• Ya kardesim her cevap hosunuza, isinize gelen olmasi, dogru anlamina gelmiyor, egsersizle penisini büyütmüyorsun, sadece sündüre sünder geriyorsun, ayni deri gibi, bu dokulara, sinirlere zarar verebilir sertlesm sorunu yasayabilirsin, hatta abartirsan tamamen kaybedebilirsin.. Ayni vucüt gelsitirenler gibi sporu biraktiklari anda 10 yilda yaptiklari vücüdu 6 ayda kaybediyorlar.. Onlara kaslari büyütmüyor, sadece sisiriyor..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• 3. aydan sonra büyümeyi ve uzamayı hissedersin, 6 aylık bir sürede 2,5-3 cm uzama elde edebilirsin.

0|0
    0|0
  • olursa yaparım :D

0|0
    0|0
  • çatıya çıkın :D pipinizin ucuna ip bağlayın ipin diğer ucuna da tuğla onu çatıdan aşağı atın :D anın da 30 cm penisiniz olur :D

0|0
    0|0
  • Acil kardes ne yaptin da uzadi hemen basliyim

0|0
    0|0
    • Jelkinq falan var yaz internetten bak

Yükleniyor...