Neden böyle oluyor ve ne yapabilirim?

Arkadaşlar yanlış anlaşılacağım diye uzun süre bu soruyu sormayı erteledim. Ama cidden artık nedenini öğrenmek istiyorum. 19 yaşındayım ve saçma sapan şeylere tahrik oluyorum. Örneğin bir erkeğin ses tonuna, bakışlarına veya en basitinden ufacık gözüken baksırından dolayı tahrik oluyorum. İçim gıdıklanıyor çok kötü oluyorum böyle. Sonrasında da ben ne kadar pislik bir insanım ya diyip kendime kızıyorum resmen tiksiniyorum kendimden. Neden böyle oluyor cidden kendimi kötü birisi olarak görmeye başladım arkadaşlar?

0|1
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar gayet normal olması gereken şeyler. Bu senin sağlıklı olduğunu gösteriyor. Kendine haksızlık etme. Önemli olan haramdan kaçabilmek kendini kaptırmamaktır. Düşüncelerden sorumlu değiliz ama yaptıklarımızdan sorumluyuz. Eğer bir gün önüne gelenle yatan ve sevgilim ne olacak ki diyen birisi olursan işte o zaman kendini iğrenç, kötü, aşağılık birisi olarak görebilirsin! Haramdan uzak durduğun sürece aklından geçenlerin bir önemi yok. Bu durum zamanla düzelir herşey yoluna girer. Neticede hormonlarının tavan yaptığı bir dönemdesin... Mutluluklar dilerim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cinsel istek var elinde degil ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Teşhisi koydum

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kızların kilot lastiginin eğildiğinde gozukmesinden tahrik olduğunu biliyorum bir kızın erkek donundan etkilendiğini ilk kez duyuyorum

0|0
    0|0
  • ahh bu hormonlarr yok mu hormonlarrr :D

0|0
    0|0
  • Hormonlar tavan :)
    http://replygif.net/i/746.gif

0|0
    0|0
  • Kadın oluyosun kadın.

0|0
    0|0
  • Bence normalsin

0|0
    0|0
  • Kızma kendine

0|0
    0|0
  • Seni bulmak lazım

0|0
    0|0
  • Bu çok normal kendine kızma

0|0
    0|0
  • Hormonlar tepişiyor geçiçek merak etme

0|0
    0|0
  • bir zamanlar böyleydim günde 16 kere masturbasyon yapardım

0|0
    0|0
  • yokluktan oluyo bunlar tamamen

0|0
    0|0
  • Normal durum sagliklisin hormonların son hız çalışıyor

0|0
    0|0
  • Biriyle olmalısın ya da masturbasyon takılacaksın :)

0|0
    0|0
  • Azmışsın

0|0
    0|0
  • bu yaşta olur böyle

0|0
    0|0
  • Bu yaşlarda normal bir şekilde rahatlamana bak ;)

0|0
    0|0
    • Ya sonrasında büyük pişmanlık duyuyorum ama bazen oturup ağladığım bile oluyor

• Pismanligin sebebi sonraki hormon degismesi o önemli değil zevk alacaksın ona bak sen ;) bu konuda yardımda edebilirim

• Kanka bu mevzuyu kafa da bitireceksin. Sen böylesin kendini yargılama bence

0|0
    0|0
  • Yoo normal sanal seks le kendini. tatmin et

0|0
    0|0
  • Ben de erkegin her seyine hayranim😍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...