Günde 5-6 masturbasyon zararlı olur mu?

Sorunum basliktaki gibi gunde 5 6 bazen 7 kere bile oluyor canim sıkıldıkça elim oraya gidiyor.
Bunun bir zararı olur mu kısır kalma falan gibi?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kisirini cigkoftesini bilemem ama erken bosalma problemiyle basbasa kalirsin diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Ya erken boşalma yok istedigim zaman bosaliyorum ama korkuyorum açıkçası kısır olursun dedi bir arkadaşım

• Gunah gunay yapmayin oyle seyler.

• Zinadan iyidir ya bakirim ben daha zaten cok şükür en fazla yiyisme yaşadım kendimi durdurdum hep

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel kardeşim herşeyin fazlası zarardır. Bunu unutma enerjini boşaltacak başka yollar bul spor yap mesela ! Bunun sana en büyük zararı ne olur biliyor musun? Gelecekte, ömrün yeterse eğer! Çok erken boşalmana ve cinsel ilişikiden haz alamamana partnerini yarı yolda bırakmana sebep olacak ki bu durum bir erkek için son derece kötü bir durum... İnan bana bunun olmasını istemezsin. En güzel yıllarını boş yere heba etme ! Biraz kendine gel... Mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
    • Spor yapiyorum zaten abi bu arada bende antalyadayim ya ne bileyim bos vakit olunca sürekli boyle seylere girisiyorum

• 35e gelmeden kuyu kurur demediler deme

0|0
    0|0
  • Yılanı mındar edersin 😂

0|0
    0|0
  • Haftada 4-5 adet i geçerse , alışkanlık oluşturur ve gerçek bir kadınla ilişkiye girdiğinde , iktidarsızlık ve bosalamama sorunu yasarsin. vücut mast. A alıştığı için.. Ateşle oynuyorsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...