Arkadaşlar sizce ben yanlış mı yapıyorum...

8 aydır birlikte olduğum sevgilim var ve inanın her konuda onu dinleyip anlamaya çalışıyorum benimle payşassın içine kapanmasın her anında yanında olmaya çalışıyorum gerekirse işimi bırakıp onu görmeye gidiyorum iş yerine 6 yıldır birlikte oldğu kişiden evliliğe 2 hafta kala ayrılmış ve 2 ay sonra da çabamla sevgili olmayı kabul etti yaşadıklarını ve yaşadıklarımı anlattım bilmediğim şeyler vardır mutlaka zaman zaman psikolojik mi bilmiyorum ama bir anda morali bozluyor face den sürekli acı sözler paylaşıyor hayattan umudunu kesiyor korkuyor yaşadıkları kötü şeyler tabiki ama benimle mutlu oldugunu söylüyor en ufak birşeydede bana haksızlık ettiğini söylüyor ayırlmaya araya mesafe koymaya çalışıyor ailesi de biliyor beni samimiyetimiz de var ama sanki bir ortamda oturur iken hep eskiyi düşünüyor gibi geliyor ve öyle de olduunu biliyorum hep ilgiliyim ayrılsam çok seviyorum yalnız bırakmamalıyım diyorum kendiside yalnız sosyal çevremiz ikimiziz aşık olmadıgını biliyorum seviyor saygı var ama Şu an halen eski mevzularını konuşuyoruz yok acı çekiyormuş eski sevgilisi de pişmanmış haberleri geliyor ve kafası karışıyor bana fevri davranıyor ne yapmalıyım sizce cinsellik olarak çok katı laylaylom değil ... sizce mutlu olabilir miyim evlendiğimizde ...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Peki bu konuda ciddi ciddi konuş onunla ?

0|0
    0|0
    • Konusuyorum her seferinde ama yeterince istek yok gibi geliyor sarılıyor öpüyor kucakliyor asik degilim ama seviyorum diyor

Erkekler Ne Diyor 1

• bırak onu boşver..hayatını zindan eder senin bırak eski sevgilisine dönsün..

0|0
    0|0
    • Donmeyeceginden eminim seviyorum o da seviyor ama gecmisini unutamiyor

Yükleniyor...