Mememden süt geliyor?

Arkadaşlar şaşıracaksınız ama ciddiyim iki mememdende süt geliyor 1 hafta öncesi ağrı oluyordu hafiften 2 gün önce yoğunlaştı sonra soyunurken farkettim kıyafetim kirlenmiş meme uçlarım sonra inceledim sıktım bişiler yaptım bir baktımki sol memeden 3 damla geldi bildiğin süt sonra diğer mememede aynısını yaptım 4 damla geldi bugünde kıyafetim kirlenmiş sizce bu erkekte normal birşeymi hiçbir ilaç kullanmıyorum tavsiye verirseniz başınıza falan geldiyse duyduysanız veya sevinirim söylerseniz şimdiden teşekkürler?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Her bin erkekten ikisinde meme kanseri vakası görülür. Derste gormuştum erkekten gelen süt rengi farkli bir boyutta ise kanser riski tasıyor diye. Normalde erkeklerde olusma olasiligi kadinlara göre cok dusuktur meme kanseri ama istisna olarak başta söyledigim gibi olusabiliyor. Hemen doktora gitmelisin acilen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Doktora gitmen lazım normal değil, erkeklerde de oluyor adını hatırlamadığım bir hastalık

0|0
    0|0
    • Gidicem en kısa zamanda. Burayada yazarım zaten

• ciddi misin troll müsün bilmiyorum ama normal değil. kesinlikle doktora git.

0|0
    0|0
  • Benim bildigim kadariyla kadin dogum yap inca ya da sona yaklasinca babadada biraz oldugu gorulmus daha lnce sut ama bence sen by doktora git havalar isindi ustune cikar rezil olursun

0|0
    0|0
    • Zaten yün ceket giymeyenbaşladım izmirde yani

• Yani erkektende kireç beyazı birşey gelmesi banada tuhaf geldi yengemin sütünü görmüştüm küçükken sarımtıraktı öyle hatırlıyorum

• Doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Lousa da olursun yakinda 😂

0|0
    0|0
  • Bir erkek daha aranızdan kaydı beyler :/

0|0
    0|0
  • oha şaka mı bu ilk defa duydum sen buna bir bak istersen bilgibak.net/.../

0|0
    0|0
    • Şaka değil :/

• bence bir doktora görün hormonlardan kaynaklıdır

• Tamam sağol

• İlk defa duydum. Bir hastalik olabilir. Ya kadinlik hormonlarin fazla , ya da süt degil irin o

0|0
    0|0
    • Yok bembeyaz süt yani yinede bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• yav bilmiosunuz bari cocugu korkutmayın gögüs kasları gelişme sırasında nadiren görülen bir durum çok da agrı yapar meme uçlarına dokunamayacak kadar

1|0
    0|0
    • Ağrı oldu tabi ama çok değil allah razı olsun ya içimi rahatlattın ama doktora gideyim yinede

• gecmiş olsun şimdiden

• Teşekkürler :)

• Memenden mi boşalıyosum acaba

0|0
    0|0
    • Öyle değilki su gibi akışkan ama bembeyaz işte

• Troll olma ihtimalin yüzde kaç?

0|0
    0|0
  • hasss lan git doktora git kalk git şimdi git

0|0
    0|0
  • Ergenlikten cikiyorsun hado gözün aydin

0|0
    0|0
  • Kanka şaka yapmıyorum top olabilirsin heran hazırlıklı ol

0|0
    0|0
    • Onunla bir alakası olabilirmi?

• Bence olabilir doktora gitsen iyi olur ama hangi bölüme gideceksin bilmiyorum

• Bende bilmiyorum

• Kucukken annen sıkmamis ondan kamis her erkekde olur aslinda

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun reis.

0|0
    0|0
  • Süt veren ineği, meyve verem. agaci taslarlar. Dikkat et.

0|0
    0|0
  • Troll Warrior.

0|1
    0|0
  • Süt yanlış yerden gelmiş :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...