23 yaşında bakir bir erkek?

23 yaşında olmasına rağmen hiç bir cinsel birleşme yaşamamış , sevgilileri ile öpüşmekten ileri gitmemiş erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
güncell
son kez güncelleyeyim o vakit

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• evlenmemiş demekki derim. normal bir şey

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• en güzeli iste bu

0|1
    0|0
  • Temiz masum a da fırsat bulamamış

0|0
    0|0
    • 19 yaşıma kadar evet fırsat bulamadım ama sonra ki şeylerde bir ilişkim olacaksa ciddi olsun , ilk ve son olsun kavgasına girdiğim için olmadı. tabi karşımda ki kişide de onu bekliyordum ve bu yüzden hala olmadı... kendim gibi birini bekliyorum işte :)

• ne düşünürsün peki böyle bir erkek hakkında :)

• Bişey düşünmem herkes zina yapacak diye bir şey yok

• En yakın arkadaşım da öyle. Gayet yakışıklı biri olduğunu da düşünüyorum onun ama yapmadığını söylüyor ve yapmadığı gerçekten belli. Bana kalırsa asla tercih etmeyeceğim bir erkek tipi ama kendisi gibi bir kızla gayet iyi anlaşabilir :)

0|0
    0|0
    • sen neden istemezsin ki :/ şimdi kendimi göstermek isterim yakışıklı mıyım vs diye :/

• Çünkü badboy degildir, iyi erkektir. O yüzden kızlara çekici gelmez öyle erkek :)

• @Good-girlll sencede öyle mi

• Ne Mutlu ona hayatın cinsellikten ibaret olmadığını anlamış zeki kişi derim :)

0|0
    0|0
    • teşekkürler :) diğer arkadaşlara verdiğim cevaplarda konu hakkında ki düşüncelerimi yazdım :) 19 yaşıma kadar evet fırsat bulamadım ama sonra ki şeylerde bir ilişkim olacaksa ciddi olsun , ilk ve son olsun kavgasına girdiğim için olmadı. tabi karşımda ki kişide de onu bekliyordum ve bu yüzden hala olmadı... kendim gibi birini bekliyorum işte''' şöyle kopyala yapıştır :) şimdi düşüncen ne :)

• Ne güzel işte

0|0
    0|0
  • En sevdiğim erkek tipi adam gibi adam

0|0
    0|0
    • teşekkürler , aşağıda hakkımda yorumlar yaptım şöyle böyle birisiyim diye onlarıda okursan aslında :)

• Normal

0|0
    0|0
  • Nr guzel

0|0
    0|0
    • ister misin böyle bir sevgili

• Helal degerlı olur gozumde

0|0
    0|0
    • teşekkürler :) peki bu arkadaş aynı zamanda ateist desem :D

• teşekkürler ama ilkokulda okuduğum bir ansiklopedi yüzünden ve ilkokulda evrimi savunduğum için gerek sınıf arkadaşları gerek öğretmenler tarafından gördüğüm sözlü ve fiziksel şiddetten sonra bunu seçtim.. :) 19 belki 20 yaşıma kadar gerçekten de aradım ama hep aşık olduğum biri olsun istemişimdir. fakat o yaşlardan sonra olacaksa bir birimizin ilki ve sonu olacağız arayışında olduğumda heralde daha olmadı :)

• Anladım daha gencsın sevgıne kalbıne kayık kışıyle yasaman dılegıyle en ozelını

• helal olsun derdim ama bu sitelerdede hic takilmasa keske derdim

0|0
    0|0
    • ama sende bu sitedesin? :)

• emin ol duzgun insanlar çok

• umarım bir gün bir tanesi karşıma çıkar

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • Bende öyleyim. Dostum. Yalnız değilsin. Çünkü biz edep nedir duruş nedir sınır nedir aslında ve aslında erkek olmak nedir bilen adamlarız sıkıntı yok. Gel! Gel! 0 km el değmemiş sınıfının en iyisi adamlar burda gel! 😂

0|0
    0|0
    • aahahahahaha aynen öyle başkann :D

• tebrık ederım

0|0
    0|0
  • Ben 18'im hala sevgilim olmadı ne önerirsin. Platoyu nasıl aşdın :)

0|0
    0|0
    • başkan elbet yakınlaşmaya çalışan bir kız olmuştur , seni kesen vs... arkadaşlarına seni soran? :)

• Sağlık olsun. Öyle takıntı yapmıyorum. Alternatif olaylar var. İyi yanı kendime daha fazla zaman ayırıyorum. :)

• tabi bu da + puan , kendine zman ayırıyorsun.. :)

Yükleniyor...