18 haftalık hamileyim ve çok merak ediyorum bu soruyu anne olanlara soruyorum?

Doğum yaparken çok zorlandızımı vajinanız yırtıldımı korkudan heyecandan ölücem ya

1|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Düşünsene oradan zor bile isteniyor. Ki oradan beden cikiyor 1 kg falan 2 kg. nasil can dayanır buna

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vajina kendiliğinden yırtılmıyor, çok zorlanırsa yırtıyorlar neşter ya da bıçak kullanıyorlar, hem zaten doğumdan sonra dikiyorlar.. Allah bağışlasın ehh biraz zorlanacan

1|2
    0|0
    • zorlanalım bari abla anne oluyorum heyecanlıyım ama ne biliyim çok korkuyorum ya abla sen çok zorlandınmı

• evet abla

• Kazayla hamile kalmış ablası bu gönülsuz zikiş

Erkekler Ne Diyor 6

• hayırlı olsun
    Allah analı babalı büyütmeyi nasip eylesin

0|1
    0|0
  • Bebek cikmazsa vajinayi kesiyorlar... sonra dikiliyor ama dikiş tutmaz bence

0|0
    0|0
  • abartma istersen
    dünyada milyarlarca insan milyonlarca yıldır doğum yapıyor
    ilk sen değişlksin

0|0
    0|0
  • Bende merak ediyorum. d

0|0
    0|0
  • Dünyada milyarlarca insan doğum yapıyor sen ilk değilsin

0|0
    0|0
  • ya nerden biliyosun deme iyi biliyorum az kesiyolar dogum bitince dikiyolar ama sonradan geçiyo farklılık olmuyo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yırtılmadan zaten kesiyorlar onu yoksa anüse kadar kendisi yırtılıyor ama diğer acının yanında onu hissetmezsin bile

1|0
    0|0
  • Allah yardım eder

1|1
    0|0
  • saglikla gelir insalah

1|1
    0|0
  • Dün hastanenin önünden geçiyordum kadın nasıl bağırıyor hastaneden uzaklaşmama rağmen daha sesi geliyordu düşün artık :D

0|0
    0|0
    • neden dalga geçiyorsun ki

• Geçmiyorum be niye geçeyim sen çocuk yapmayı kabız olmak sanıyorsun herhalde 46 kemiğin aynı anda kırılmasıyla eşdeğer ağrı. Boşuna demiyorlar cennet annelerin ayakları altında.

• bozuluyor vajina

0|0
    0|0
    • offf geçektenmi ya koykutmayın beni doğum haneden falan acayip korkuyorum napıcaklarki diye😕

• mideden çıkıyor zaten bebek ya sakin ol :))

• Bşy sormk istiyorm 4aylık hamilesiniz o zmn. Ne gibi belirtiler yaşadınz? Bu 4ay da kaç kılo aldınz? 18hfta boyunca hiç adet oldunuz mu? Lekelenme yaşadnz mı? Kusma mide bulantsı veya bska hngi belirtiler yaşıyorsunz?

0|0
    0|0
  • Doğum yapmak nasip olmadı 😞😟

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun..

• @mavişcikk Sağol kardeşim çok istedim ama Rabbim nasip etmeyince olmuyor

• Düşük yaptım ondan. Inşallah sen sağ sağlim alırsın kucağına yavrunu

Yükleniyor...