Sevgilimle arkadan yaptik az kan geldi bu kotu birşey değil dimi?

İlk defa arkadan yaptik zorladi biraz en sonunda kan geldi ama az kotu birşey değil dimi? Daralma ne kadar surede olur?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilini seni sadece seks icinmi kullaniyor? Sevgili demek sevdigin insan demek, insan sevdigine bu rizikolu kötülügü yaparmi..
    Bir seferde dahi analseks demeyeyim, iliskide geriye dönülemeyecek hasar olusabilir, o kaslarim sinirleri borzabilir, kakani tutamaya bilirsin..
    Kan geldiyse ciddi bir yirtik olusmus, normal saglikli insalarda dahi, kabizlik sinucu anafissur olusabiliyor ve acisini sancisini cekenler bilir, oturamaz kalkalamazsin, kolay kolay iyilesmez, ameliyata kadar götürebilir..

Yapmayin, yaptirmayin, ekreklir bosalttirmak icin arka deliginizi kullandirtmayin..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bndende glmsti ilk analimda... 1 hfta yuruyusum degsti.. acisi anca gecti

0|0
    0|0
    • Sonra ne yaptın

• aferim kız sana mertçe cevaplamışsın.

Erkekler Ne Diyor 22

• arkadan yapmak iğrenç bir cinsellik erkeğin kadınına değer vermemesi demek hayvanlar bile ters ilişki yapmıyor beee
    sağlık açısından çok zararlı ileriki yaşlarda çok büyük sorun yaşayacaksın
    seni bu ilişkiye zorlayan adam adam değil hatta insan değil
    adam olsa ret ederdi

3|0
    0|0
    • 1 kere yaptim ve sondu kizligimi bozmasin diye yaptim

• kızlık bozulmadı ama namus şeref bozuldu
      Ruhunda varsa orozbuluk zar sağlam kalsa kaç yazar

• Anal fissür olabilir. Bir daha yapmayın.

0|0
    0|0
  • genişleme yok ki daralma olsun. yalnız siz nasıl manyaklarsınız, madem yapmayı bilmiyorsunuz niye yapıyorsunuz? vajina yerine göbek deliğine sokan adamdan farkınız yok.

0|0
    0|0
  • hiç bir sorun olmaz korkma her kafadan çıkan sözlerede aldırış etme hayat senin ben günahını sevabını da bilemem ya da bir başkası...
    sende olan kalın bağırsak içerisin de polip denen çıkıntılar vardır ufak ufak.. ilk zorlanmada onlar patlayıp kılcal damar kanaması yapabilir çok normal ve sorun olacak birşey de değil...

0|0
    0|0
  • bilemiycem

0|0
    0|0
  • kötü bir şey. demek ki çok zorlamış zaten esnek bir delik de dğeil neden zorlarsınız ki tecrübesizseniz anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Babana bir sor o sana detaylı bir şekilde anlatır.

0|1
    0|0
  • bin kere söylüyorum anal seksi acemi ergenlerle yapmayın diye

0|0
    0|0
  • Baban nediyor sordunmu

0|0
    0|0
  • yırtılma olmuş daralma ne ki

0|0
    0|0
  • yırtılma olabilir, kremler var özel sür iyileşşin.

0|0
    0|0
  • Çok acıyor mu kız :D

0|0
    0|0
  • orası genişlemez be saçmalama

0|0
    0|0
  • ya o rası vajinan gibi esnek değil açık kalır sonra da Bülent gibi olursun

0|0
    0|0
  • Biseksüel bir erkeğim. Ben de bir erkekle birkaç sefer pasif olarak ilişkiye girdim. Her ilişkiden sonra, deliğimi temizlerken, partnerimin spermleriyle beraber hep kan gelmiştir. Yani her seferinde kanıyor ve genişliyor. Ama şu ana kadar sıkıntı olacak bir durum ortaya çıkmadı.

0|0
    0|0
  • Kaç parmağın giriyo ki?

0|0
    0|0
  • Salak arkdan yapmanın günahını biliyor musun ve sağlık acıdan bir ton zarari var

0|0
    0|0
  • Canın yanmadı mi bebeğim yaaa :(

0|0
    0|0
  • Ben ederdim çünkü hoş durmaz

0|0
    0|0
  • beter ol kaşar

0|0
    0|0
  • Bu çok özel bşr zevktir ve mutlaka kendini hazırlaman lazım. Bunun için özel mast teknikleri var kullanmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Cok degil sadece dikkatli ol
    Ben de gayim reel yapmadim ama evde cubuklarla felan kanatip lavoboya cikamadigim vardi anliyoeum acisi da kotu gecmis olsun. Krem surmene bak. Bir de ilerki anallar icin ilk krem surun penise ve anuse. Sonra tek tek parmak sokun yavasca. Sonra parmak yerine penis. Ve unutmadan köklemesin aniden. Yavasca gelsin analin zevki orada yavas olmasi

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim sizin gibi anlayisli insan bulmak zor

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Götüün kanamış sen kötü bişey değil de mi diyosun çok iyi bir şey git bir daha kanat

0|0
    0|0
  • Bu kizlarin gizli kullanici olmasina bayiliyorum.
    Ve evet kötü birşey iyi birşey olacak hali yok.

0|0
    0|0
  • Zevklı miydi kız benmkıde istıyo😄

0|0
    0|0
    • Zevkli aciyo ama benimki dardi

• şaka yapıyorsun heralde sağlıksal açıdan zaten zararlı birde kan gelmiş baya büyük bir sorun

0|0
    0|0
  • Ya igrenc bagirsagin delinsinde gor

0|0
    0|0
Yükleniyor...