Çok Merak ediyorum bir yardimci olur musunuz?

Arkadaşlar kızlık zarı bozulduktan. Yani penis girdikten sonra sekse devam edersem zevk alırmıyım. Yani kan acı falan var diyolar ama bu benim o geceki zevkimi etkiler mi ?

Güncellemeler:
Arkadaslar ben sadece o anki o geceki zevki soruyorum

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Her bünye aynı değildir, ne çıkarsa bahtına.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İlk ilişkiden sonra devam edilmemesinin uygun olmadığına dair bir yazı okumuştum. Çünkü enfeksiyon kapma riski yüksek oluyor muş. O yüzden en az sekiz saat beklenilmeli diye yazıyordu.

0|0
    0|0
  • gerdek gecesinde bile kızlık zarı bozulduktan sonra kızında erkeginde dus alıp bir saat sonra devam ediliyor sağlık açısından boşver sen zevki, zevki her zaman alırsın saglıgın için bir sefere mahsus yap :)

0|0
    0|0
  • kan dedikleri bir damla o kadar. acıya sebep olan şey zar değil, tecrübesiz partner.

iyi ıslanırsan ve kayganlaşırsan acı azalır.

0|0
    1|0
  • acı+zevk = mutluluk

0|0
    0|0
  • bence zevk olmayabilir

0|0
    0|0
  • Hiçbir fikrim yok ama devam edilmez heralde ondan sonra

1|0
    0|0
  • kanma olunca bir duşa girin temizlenin sonra devam

0|0
    0|0
  • tavsiye etmiyorum kanamadan sonra enfeksiyon kapma riskiniz yüksek

0|0
    0|0
  • bu soru cidden tüm insanlığı ilgilendiriyor neyin kafasını yaşıyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • bende ilk geceden sonra bir süre ( 1 güne kadar ) bir mola verilmesi gerektigini duymustum, hem enfeksion dan dolayi bende kaslarin birden gerilmemesi bakimindan. yani acaleniz yok, kapi aciliyor nasil olsa, sonra istediginiz kadar yaparsiniz, hem de dügünden sonra öyle bir yorgun düsersinizki gerdek gecesinde 1 kere ancak yaparsiniz. :-)

simdi fazla hayal kurma sen :-)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır zevk almazsın.zaman geçtikçe zevk alırsın

0|1
    0|0
  • 10 dk ara verilir hem korku hem heyecanının bastırılması adına devam etmen psikolojik olarak acı cektirir

0|0
    0|0
  • yıkanır temizlenirsen alabilrisin..

0|0
    0|0
  • Ne zevki? olsun bitsin de zevki kalsın ilkinde.

0|2
    1|0
Yükleniyor...