Bakire olmayan bir kızla evlenir misin?

Ben bugüne kadar hiç bir kizla flört etmedigim için ben evlenmem.

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek değilim ama ewlenmem

0|3
    0|0
  • Ben de erkek olsaydım temiz bir kız isterdim.

Ama malesef erkeklerin %98 i bakir değil; o yüzden bari az kullanılmış olsun:(

1|2
    0|0
    • Katılıyor um sana

• Yanılıyorsun! Temiz kızlar da temiz erkekler de göz önünde olmadıklarından, ne kadar namussuz, şerefsiz varsa kızlara sarktığından/erkeklere sarktığından bizler de onlara bakıp namuslu kız kalmamış, namuslu erkek kalmamış diyoruz. Ama gördüklerimiz uçcuz bucaksız tertemiz ormanın ortasındaki birkaç tane çöp tanesi...

• Ins. öyledir.Ama ben bakir olarak evlenen de biliyorum.Ama malesef kadinlar bunu bile alayli bir sekilde anlatiyordu.Erkek ilk gecelerde birsey yapamamis ablasina sormus falan.tabi ablasi da bize anlatti ve en basta ablasi dalga geciyordu cocukla:(

O yuzden bakir olan bircok erkekte dugunden bitkac hafta önce geneleve gidiyor.yani temiz olanda bir sekilde kirleniyor:(

• evlenmem asla

2|3
    1|1
    • bakireyi geçtim sen bir bayanla nasıl evlencen onu anlamadım neye isyanın :))

• erkek olsam demek istiyorum sizlere akıl veriyorum

Erkekler Ne Diyor 12

• Çoluk çocuk eğitecek değilim tecrübeli olsun.

2|0
    1|0
  • artık buna bakmıyor erkekler... ve ayrıca kimse kesin ve büyük konuşmasın kader bu öyle birine aşık olursunuz ki kimbilir kaç kişiyle birlikte olmuş evlenmek için yalvarırsınız olmaz demeyin örnekleri çok.. büyük konuşmayın bir düşünün kimbilir yapmam dediğiniz ne kadar şeyi yaptınız...

0|0
    0|0
  • Ben de evlenmem ama Allah herşeyin hayırlısı neyse onu nasip etsin bizlere...

1|0
    0|0
  • Evlenmem.

0|0
    0|0
  • tabiki evlenirim. ruhu bakire olmalı ama bakire mi baklire mi bu önemli.bazıları bakire ama anal olarak defalarca ilişki yaşıyor.bana bakireyim ama anal ilişkim oldu desin yine kabül ederim ama dürüst olmalı yoksa bekarete önem vermem

0|0
    0|0
  • bu zamanda temiz kız bulmak zor ön sağlamsa arkadan vermiştir çoğu bu yüzden güvenilir kız ise pişman olmuş ise bakire olmasada olur zaten bende bakire değilim ama arkadan veren namuslulardan uzak dur :)

0|0
    0|0
  • ben evlenirdim ama denk gelmedi

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hiç bakire olmayanla evlenmedim :)

0|0
    0|0
  • ruhen olmazsa zorrr

0|0
    0|0
  • Ben de bakir olduğum için bakire bir kızla evlenmek isterim tabii.

0|0
    0|0
  • Evlenmek ne kelime kanka amuna bile koyarım.

0|0
    1|0
  • sadece bakire değil tecrübeli olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...