Hiç otostop çektiniz mi?

Yıllar önce okul zamanında " dolmuşa vereceğimiz para cebimizde kalsın hacivat, bira parasını meze etmeyelim" deyu baş parmağı kaldırmak suretiyle otostop yapmışlığım vardı. Ne zaman ki şahin marka bok rengi bir arabaya bindim işte o zaman otostop çekme sevdasında bir körelme oldu. Hava hafiften kararmak üzere olduğundan ve soğumasından mütevellit aleacele arabaya bindim. Adamın o an kör kütük sarhoş olduğunu, arabada ki keskin bira ve idrar kokusundan anlamıştım. İnmeye fırsat tanımadan biner binmez gazı kökledi. Araba yolda sağ ve sol yapmak suretiyle adeta raks ediyordu. Her birayı ağzına götürdüğünde ise direksiyonu bırakıyor, benim direksiyona son anda sarılmamla bariyerlere doğru 80 km hızla gitmekte olan arabanın kontrolünü son anda sağlıyordum.

" bilaader arkada bira var aç da iki yudumlan " demesiyle

nereye yudumlanıyon hımangoyum, deyyus daha arabayı adam akıllı süremiyorsun. Neyse arada bir gazı kökleyen meşrebi b.klu bu kardeşimiz benim koltuğa yapışmam ve hemen akabinde direksiyona sarılmamla geçen bir süreçti. Dikkat ettim de abimiz hiç freni kullanmıyordu Hem niye kullansın ki gereksiz zaten! Arada bir arabayla gaz kesme dediğimiz eylemi yapıp vuututututu diye hoş bir seda bırakıyordu kulaklarda. En sonunda " abi Allahını seversen müsait bir yerde ineyim ben ühü ühü ühü" deme suretiyle arabadan zar zor indim dostlar. Velhasıl kelam şimdi arabam var ve otostopçuları almıyorum. Her türlü adam var biraderovski kestaneyi çizdirme meraklısı değilim. Bir keresinde köşe de bekleyen bir otostopçu bayana acıyıp "alayım arabama da yol üzeri bırakırım" demiştim ama hatun sandığım bu kardeşimiz travesti çıkmıştı, nasıl gazladığımı sen hesap et. O da ayrı bir hikaye başka zaman onu da anlatırım.

0|0
19|13

En İyi Kız Görüşü

• Yok hayır..Ama kışları Didim-Akbük arası saat 20:00'dan sonra araç bulunmaz.Antrenmandan çıkıp mahsur kaldığımda bir kere bir bayanın aracına bindim..Sağ olsun yoksa Altınkum sahilinde berduşlarla şarap içecektim :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Olimposda; paralarımız çalındı. Üstümüzde bikinilerle kalakaldık. Lokantanın sert garsonu baktı gözümüze; bir iki gülümsedik, 100 liralık borcu hesap numarasına daha sonra gönderme teklifimizi kabul etti. Hotel yarım saat araba uzaklığındaydı gittiğimiz kumsaldan.O yolu bikinilerle yürümek mi; yoksa bir aile arabasına otostop çekmek mi dedik ve kaldırdık baş parmakları havaya aile arabası gördüğümüz an;güvenle attık hotele kendimizi. (keşke hotel parasını peşin ödeseydik). İlginç bir hafta sonuydu.

0|1
    0|0
  • Hayır bu zamana kadar hiç otostop çekmedim ve tavsiyede etmem hiç kimse için çünki tehlikeli :)

0|1
    0|0
  • Öğrenciyken yapmıştım evet.Maket teslimim vardı okula çok yakın oturuyordum ama yolun yarısında yağmur başladı haftalarca özendiğim maketimin ıslanmasına gönlüm razı olmadı ilk gelen arabaya el kaldırdım beni fakültenin girişine kadar bırakmıştı sağolsun..Sonrasında bir süre başıma bela oldu ama sorunsuz halletmiştik neyseki :))

0|1
    0|0
  • asla ...günümüzde bu şartlarda değil birinin aracına binmek işin olmadıkça sokağa bile çıkmayacaksın .yoksa bela gelip seni buluyor

0|1
    0|1
  • Evet çektim .Hala tatile gittiğimde yaparım :)

0|1
    0|0
  • arkadaşlarla çekmiştik arabaya bindik araba bozuldu yürümek zorunda kaldık

0|1
    0|0
  • dötüm yemez :D

0|1
    0|0
  • ohohoh çook bir kere arkadaşlarımla alışveriş merkezine giddik otobüsde gelmek bilmedi otostop çekdik bize bir şey olmadı ama annem bu haberi duyunca ortalığı kıyamet günününe çevirdii :D

0|1
    0|0
  • ewet mecbur kaldımk

0|1
    0|0
  • abim yanımdaydı o yüzden korkmadım kkıkıkıkıkıı:)) doktor amcanın arabasına binmiştik kıkıkıkıkıkı:))

0|1
    0|0
  • Hiç otostop çekmedim. Sıfır.

0|1
    0|0
  • askeriyede yapiyordum ldjflsjdlk

0|1
    0|0
  • cesaret edemem ben

0|1
    0|0
  • cekmedm

0|1
    0|0
  • yapmadım...ürkerim.

0|1
    0|0
  • hiç otostop çekmedim

0|1
    0|0
  • Aman Allahım senin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez cinstenmiş. Hayır otostop çekmedim ve gerekte duymadım.

0|1
    0|0
  • hayır cekmedim otostop

cekmek dogru gelmiyor bana otostop

en iyisi yürümek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çok otostop çektik bir ara müptelası olduyduk nereye gitsek otostop çekiyoduk bedavacılık resmen .bizde bir keresinde ağır abinin mersedese bindiydik adamın arkada takım elbisesi var kuru temizlemeden almış bak olum diyo takımı batırırsanız topuklarınıza sıkarım :D sonra sonra soğuduk otostostoptan

0|1
    0|0
  • Geçen sene yazın dikili yolculugum vardı nişanlımın yanına gidiyordum 5 araç değiştirdim giderken öyle ufak bir macera iştee

0|1
    0|0
  • 3 defa hem de :)

0|1
    0|0
  • Öğrenciyken yapılması gerekenler listesinde mutlaka bulunan bir eylemdir :)

0|1
    0|0
  • Otostop çekenleri anlamıyorum..Otostop çekene kadar 31 çeksen 20 tane araba dibine üşüşür..Abi dersin otostopa durmazsınız 31 e durursunuz diye çektim..

Bana otostop çeken oldu bir kaç kez durmadım..

0|1
    0|1
  • ben zaten heryere otostop la giderim haci

0|1
    0|0
  • Hic denemedim otobüs tercihim oda yoksa yürürüm

0|1
    0|0
  • Ne maceralar ama.

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|1
  • Evet çektim..

1|0
    0|0
  • Kepçeye otostop çekmiş adamım :D

0|0
    0|0
  • yok otostop çekmedim yaa yürümeyi ya da otlakçılığı tercih ediyorum :)

0|0
    0|0
  • hayat hikayesini yazmis

0|1
    0|0
Yükleniyor...