İlk gece nasıl olacak neden ben böyle oluyorum?

arkadaşlar bunu çok merak ediyorum biyolojik olarak bakireyim ama ruhen değilim cnku sevgilimle birleşme olmadan çok seviştim fakat sorum şu yakında evlilik olabilir benim için ve ben vajinamin biraz içine dgru ellemeye başlayınca batmayla karışık hafif bi acı hissediyorum zaten içe hiç sokamıyorumda dışta giriş kısmı bile böyle yapıyor acaba ilk gece benim canım çok mu açıçak yoksa bakire olduğum içinmi böyle acı hissediyorum nedeni ne arkadaşlar öyle bi korkum falanda yok sekse karşı ama böyle şeyler hissedince korkmaya başladım bu normal bi durum mu?

Güncellemeler:
tesekkur edeeım arkadaslar ama pekışu anıcerı bastırınca neden acı ve batma hıssedıyorum

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı kızın vajinasını kapatan bir tıpa ya da duvar değildir kızlar saçmalamayın bilip bilmeden.

Eğer ilk gece kadın ve erkek birbirini rahatlatırsa, kadın kendini kasmazsa, yeterli ön sevişme yapılır ve vajinası ıslanırsa; acı, ağrı ve kanama olmaz. İdeal olanı da budur, çünkü cinsel ilişki kadına acı vermesi gereken bir şey değildir, tam aksine kadın ve erkeğin birlikte yaptıkları zevk ve sevgi dolu bir eylemdir. Yani normal şartlar altında, normal bir kızlık zarı, ilk gece kanamaz, yırtılmaz, delinmez, patlamaz,pörtlemez, AĞRI ve ACI yapmaz. Çok hafif bir açılma yapar, bu da dışarıdan fark edilmez zaten.

ilk gece kadın acıdan, ağrıdan ve kanama yaşayacak olmaktan korkar, çünkü çevresinden ilk ilişkinin çok acılı olacağına ve çok kanayacağına dair sözler duymuştur. Ama bir yandan da “ya kanama olmazsa” diye de korkar, çünkü kanamazsa da bu defa onu alıp doktora götürebilirler. Bu nedenle korkar ve ilişkide kendini kasar.

Erkeğin ise başka korkuları vardır ve kadının endişelerinin farkında değildir. Çünkü erkek de kendini kanıtlamanın derdindedir. Onun da kafasında “ya çüküm sertleşmezse’’ ya da “ya vajinaya giremeden boşalırsam’’ gibi endişeler vardır. Kadının ve erkeğin bu endişeleri bir araya gelir, kadın kendini kasarken erkek de içeri girmek için zorlar. Zorlamadan dolayı da vajina tahriş olur ve zorlanmaya bağlı olarak kana olabilir, bu kan birkaç damlalık bir kandır ve sanıldığı gibi oluk oluk KIZIL IRMAK gibi akmaz..Ayrıca kızlık zarı Aslında ZATEN DELİKTİR!

Adet kanının nerenizden çıktığını sanıyorsunuz?

Not: Aynı sorulara Aynı Cevabı Veriyorum Kusura Bakmayınn..

4|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım hiç korkma bununla ilgili benm bir yorumum vardı bugün bir bayan arkadaş daha sormuştu bununla ilgili soru.

1|0
    0|0
  • daha once hiç ilişkiye girmedığın için vajınan oldukça dar ondan batma hissi ve kızlık zarından dolayı çokta kurcalama kızzlık zarını patlatabılırsın

0|0
    0|0
  • sevgiline yanı kocan olacak kişiye soyle o gece çok nazik davransın sana acı olmıcak sadece zevkın ılk tadımıdır ;)

0|0
    0|0
  • link

burda yorumum var gizemli2 olarak

0|0
    0|0
  • yeteri kadar kayganlaşırsan sorun olmaz cuk diye girer acımaz

0|0
    0|0
  • Yanlış yere bastırıyorsun demekki.

0|0
    0|0