ERKEKLER NEDEN GÖĞÜS (MEME) SEVER?

Valla hani öyle hastası değilim ama görmekten hoşnut olurum. Sebebi mi bilmem. Bazı şeyler düşünüyorum mantık yoruyorum aklıma bir kaç acaba da geliyor. Mesela bebekken annelerimiz bizi emzirir. Bİz mızmızlandığımızda hep meme verdiler bize. Teyzelerimizde aaa çocuk acıkmış emzir emzir deyip dururlar mesela bebekler ağladığında. Bilinç altımıza yerleşti onlar. Mızmızlanınca huzuru bulacağın yüce oyuncak gibi gördük belkide bilemedim. Huzuru orda bulduk. Biraz büyüdük bizde neden yok diye sorguladık. Ne ki bu diye hep dikkatimizi çekti. Annee bu ne diye sormadınız mı hiç :) SOnra daha da büyüdük ergenleştik hormonlarımız tavan yaptı. Bir kadın vucuduna duyduğumuz özleme onlara da duyduk ama bir farkla, fazla görmediğimiz şeyler merak uyandırdı bizde. Görmek istedik kimimiz masumane kimimiz olayı farklı sapıklıklara döktü meme memedir bende de var ama bu kadar dolgun değil :) Sonra kız arkadaşlarımız oldu ciddi duygularımızı hayatımız paylaştığımız yoldaşlarımız oldu. Bizde kafamızı göğsünüze koyup huzur bulmak istedik. Ama başımızı yasladığımızda yumuşak böyle değişik bişeyle karşılaştı yanaklarımız. Hani yeni traş olan erkeğin yanağıyla oynama hissiniz varya işte bizdede öyle duygular uyandırdı belkide. Evlendik doğal olarak görmeye dokunmaya bebekliğimizden beri hasret olduğumuz o göğüse dokunmak onu görmek haz verdi bir süre. Sonrası mı çocuklarımız oldu ona iyi bak dedik, Emzir onu göğsün sütle dolsun dedik. Aslında aklı başında erkekler olarak göğsünüz hayatımızın her safhasında kutsal oldu bizim için. Anne şefkatini kadın hazzını oradan aldık. Belki de bu yüzden saf duygularla başlayan meme tutkumuz toplum değerlerinin de çökmesiyle seks objesi haline dönüştü. Kadınları böyle gören güzel kardeşim erkekler ve her seferinde memelerini göstererek reytig yapan o kardeşim karılar yüzünden :)

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...