Tırtıklı prezervatif deneyen var mı, zevk verir mi?

Kızlardan Tırtıklı prezervatif deneyen var mı, zevk verir mi?

1|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• durex elite

0|1
    0|0
  • kullandık güzel oluyor ama öyle süper diye bişey diyemicem, genellikle kondom kullanmayınca daha güzel oluyor..bence !

0|0
    0|0
  • Vermiyor. Ultra inceler daha iyi.

0|1
    0|0
  • hiç bir özelliği yok bence

0|0
    0|0
  • bir sure sonra hepsi aynı kıvama geliyor.. ama ilk başlarda zevk alıyorum

0|0
    0|0
  • höh yani.

0|0
    0|0
  • hiç de zevk falan vermiyor, basit olacak belki ama et ete değecek diye bi laf var

aksi halde hiç zevk almıyorum ben şahsen

0|1
    0|0
  • tırtıklı kondom daha kalın oluyor sevmiyorum

0|1
    0|0
  • prezervatif iğrenç bir şey birbirini hissedemedikten sonra ne anlamı var tırtıkla falan olucak iş değil bana erkeğim zevk versin yeter

0|1
    0|0
    • ccccccccccooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk dogru. zaten plastik birsey. yok yani oyuncak mi koyulsun ... gercegi varken.. belki sapik sanir millet beni simdi bunu diyince, ama duzgun bir laf bulamiyorum yani. hhheeejjj millet affedin ama isvectenim uzun suredir burdayim dilim yetmez etmez kimse anlamaz ama kotu niyette birsey demem

• ne kadar açık sözlüsün..

Erkekler Ne Diyor 15

• Eğer prezervatif kaliteliyse, yeterli ıslaklık veya kayganlık vajinada sağlandıysa tırtıklı prezervatif zevki yüksektir.

Benim Tavsiye Trojan Her Plasure link

Ama Amor ürünleride çok güzel ürünler.. link ve link

Farklı markaları denemek isterseniz ama en güzeli Kondomix Pleasure link

veya girip siz bakın ne markalar var diye piyasada link

0|0
    0|0
  • Tırtıklı prezervatif daha fazla keyif vermesi için yapılmıştır, e tabi bunu piyasaya sürmeden önce 100 lerce kez test ederler. Tırtıklı prezervatif zevk verir , ama partnerin zevk alırmı onu kimse bilemez.

1|0
    0|0
  • lastikle değil kadınla yatanlardanım

2|1
    0|0
  • Kullandığım bi ürün. Hakkında olumlu yorumlar almışlığım vardır. Ama yapay gibi geliyor arkadaş sanki karşındakine o hazzı sen değildi tırtıklar veriyor gibi :))

0|0
    0|0
  • kondom degil ama tirtikli yüzüklerden kullandim karsi cins cok zevk aliyor ama devamli kullanirsan aliskanlik yapar yüzüksüz iliskiden zevk almayabilir buda senin psikolojini bozar

0|0
    0|0
  • Asla kullanmadım kullanmamda. Et ete değmeli.

0|0
    0|0
  • Abi ultra ince ve kokulu olanlar en iyisi.

0|0
    0|0
  • Durex fetherlite ultima

0|0
    0|0
  • Okey gibi migros poşeti gibi olmasında, durexin her türlüsü diyorum. gerçekten kaliteli.. ben internetten getirtiyorum 50 tanesi 20 Tl felandı enson.. içinden hepsi var geciktiricilisinden tutta tırtıklısına kadar. Ama Elite tek geçerim..

0|0
    0|0
  • prezervatife karşıyım arkadaş .d

0|1
    0|0
  • ben kız arkadaşıma önericem bunu :D

0|0
    0|0
  • oda ne ya en güzeli doğal

0|0
    0|0
  • Prezervatifle seks olmaz arkadasim bunun zevki sicakligini hissetmekle olur

0|0
    0|0
  • special life special life special life

0|0
    0|0
  • prezervatif tam geliyosa her turlu zevk alıyolar yeterki boluuk bosluk olmasın...

0|0
    0|0
    • sen rahatsın demekki xD XS olanlar napssın xD boşlukda kalıırrr dolmayadabilir :D:D:D:D

• pompacıya gidip şişirtsinler :)

• durex king size otekiler sıkıyo hissi veriyo hem uzunlugu daha uzun :) arayıp bulsam alıcam internneeten geliyo

otekiler sıkıyo yırtılcak diye zor oluyo :S internet olmasa bulamıcamda :S

Yükleniyor...