Bayanlar ve baylar size iki sorum

bakire bayanda;

adet düzensizliği neden olur

vajinusmus neden oluşur ve doktora gitmeden nasıl yenebiliriz

not: bunları nişanlım için soruyorum kendisinde bu hastalıklar mevcut...

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• adet düzensizliği pekçok şeyden olabilir. her şekilde onun için bir doktora görünmesini tavsiye ederim . vajinismus ilişki sırasında çok fazla acı çekeceğini düşündüğü için olur tamamen piskolojiktir. bir anda kasılır. piskologa gitmeden çözmek zor ama acı çektirmeyeceğini bilmesi güvenebilmesi kendini bırakabilmesi gerekir. tüm başlangıcı beyinde bilinç altında olduğu için destek almadan çözüm çok zor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• adet düzensizliği herkeste olur. psikolojik,beslenme,hava değişimi herşey olabilir. vücudun kimyasını değiştiren herşey sebep olabilir. vajinusmus vajina girişindeki kaslarn istemsiz kasılması ilişkiyi engellemesi psikoljik vede fizyolojik nedenleri olabilir. bunu ancak doktor bilir. adına ancak doktor vajinusmus der ama diyelim bu tarz endişeler var korku gibi evli bayan arkadasımda vardı oluruna bıraktılar problem etmediler zamanla kendiliğinden çözümlendi.

0|0
    0|0
  • adet düzensizliği o kadar önemli değil... vajinusmus ise acemi olduğundandır. evlenince geçer... bu kadar takıntı yapmayın basit meseleleri

0|0
    0|0
  • polikistik over sendromu olabilir adet düzensizliğinin sebebi. bir jinekologa gitsin. vajinismus olmasıysa çok doğal.bu topraklarda kadınlar, evlenince kocan sana neler neler yapacak da sesin çıkmayacak diye büyütülüyor. bırak da o kadar korku oluşsun.

0|0
    0|0
  • hormonlarla alakalı bir durumdur her kadında olabılır. vajınusmus hastalıgıyla alakası yoktur. zaten adet duzensızlıgı hastalık bıle degıl her kadının hayatında bı kac sefer olur , stres bıle neden olabılır , regl olmak ıcın bazı hormonların bazı sevıyelere gelmesı gerekır doktora gitsin duzenlemesı ıcın ılac verır duzenlenır bırakır sonra bu kadar basit

0|0
    0|0
  • evlen ince gecer

0|1
    0|0
    • ikisidemi

• hiç alakası yok ben sağlıkçıyım , kandaki hormon seviyeleriyle alakalı . batıl ınanç bunlar ınternetten bir açar okursan anlarsın zaten

• vajinusmus ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk iki sorunu cevabı normal ama..vajınasmus olduğunu kim söyledi..onu anlaman için birlerşme gerekli..bilgine sunarım nişanlına söyle ...avjınasmus psikolojık bişeydir...yani birleşme sırasında ki kasılmadır...bilmem anlatabilidm mi..

0|0
    0|0
  • bakire kadının vajinismus olduğunu nasıl anladın :)))

1|0
    0|0
    • araştırmalarım öyle

• :) harbi yaa senin anlaman için ya onun açık açık anlatması lazım ya da ne biliyim işteeeeee :)

• cehalet berbat bişey diyorum başkada bişey demiyorum :D

• doktora gitmeden kendisinde vajinusmus hastalığı olduğuna nasıl kanaat getirdin peki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...