Sevgiliden ayrılma ve ayrılmadan sonra cinsellik...

cinsellik anlamda birlikte olduğunuz kişiden ayrıldıktan sonra,hemen bir başka birisiyle cinsellik yaşayabiliyormusunuz? yoksa;yeni bir cinsel temas için uzunca bir süreyemi hitiyacınız var?ayrılmadan sonra gerçekten insanlar hemen cinsel temas yaşayabiliyorlarmı?ki eğer yaşıyorlarsa bu insanları nasıl tanımlamak gerekir?bu durumlarla ilgili sevmenin yada sevmemenin ne kadar ilgisi var?

şimdiden teşekkürler

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• ben ayrılırsam kolay kolay başkabiriyle olabileceğimi sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgiliyle uzun bir aşk yasanmış ve çok sayıda cinsel birlikdelik yaşanmışşa yenı bırıyle beraber olunamaz.eskı özlenır..kendı adıma ben asla yapamam.

1|0
    0|0
  • günübirlik ilişki yaşanıyorsa sorun olmaz ama gerçek sevgiyse sorun yaşanır.

0|0
    0|0
  • Cinsellik anlamında birlikte olduğum kişiyi zaten sevmiyorumdur. Ha sen sırf cinsellik için sevgili ayağı yaptığınız kişiyle ayrılınca diyorsan. Koymaz adama zaten.

0|0
    0|0
    • o zaman sevdiğiniz kişi ile de cinsellik yaşlamama mı diyorsunuz?

• cinsellik sadece sevmediğin insanlarla yapılan birşey midir whitesocks? yorumun her yöne çekilebilir.Zira birbirine deli gibi aşık olan ve hemde cinselliği birbirinde keşfeden bir ton insan var

• Ben de onu diyorum. Aferin.

• Herkesle birlikte olmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yaşanır

0|0
    1|0
  • Şahsen ben yaşayamam.Ama yaşayabilecek insanlar olduğunu biliyorum. Bu ayrılık yaşanan kişiyle aradaki bağın ne kadar kuvvetli olduğuyla ilgili bana göre. Yalandan sevgilerden bahsetmiyorum elbette. Gerçekten sevmiş biri ayrıldıktan iki vakit sonra başka birinin koynunda olmak istemez. Çünkü önce kalbinin temize çıkması tamamen boşalması gerekir. Ama ben ne biliyorum ki insanoğlu çiğ süt emmiş derler.

1|0
    0|0
  • Birini gerçekten seviyorsan başka biriyle birlikte olmak çok zor. Yapamazsın bana göre. Tadı tuzu olmaz.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin biriyle yaşıyorsan eğer evet ayrıldıktan sonra biraz zaman gerekli olabiliyor. Ama yok sadece sex olsun karşımdaki önemli değil duygusala bağlamam dersen nema problema. Sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Sevdiğini Duygusal olarakta seviyorsan ayrıldığın zaman cinsel ilişki başkasıyla hemen çok zor Ama cinsel olarak seviyorsan farketmiyor

0|0
    0|0
  • hemen biriyle olmak zor ama karşımıza çıkacak o biride önemli.belki gönlümüz çabuk kayar

0|0
    0|0
  • No problem.

0|0
    0|0
  • yaşarım...

0|0
    1|0
  • süper seksi bir sevgilim vardı.onla oldugu gibi bir daha asla olamaz.manyak bişeydi.

1|0
    1|0
  • hıc yasamadım kı ayrılsamda yasamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...