Fazla ella kullanimi?

2 ayda 3 ella kullandim. Mecbur kaldigim icin. Reglim 3 hafta geciktigi icin sokturucu kullandim oldum. Bu ay hicbir sey kullanmadigim halde 10 gun gecikti. Doktora gidemem cunku bekarim. Bu duzensizlik surekli surecek mi yoksa ciddi bisey mi? Tekrardan sokturucu kullansam sorun olur mu?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Söktürücüyü kafana göre kullanma ella regl geciktirmez ağrılı olmasına yol açabiliyor ama geciktirmez doktor nerden bilecek ella kullandığını söyleme sürekli düzensiz de kist olabilir bir kadın doğum uzmanına git bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Artık hormon ilaçları kullanma muhtemelen 1-2 aya tekrar düzene girersin. Çocuk oyuncağı mı sanıyorsunuz şu ilaçları? İyileşemezsen doktora git mutlaka cinsel hayatın varsa çok daha önem vermelisin en azından düzenli kontrole gitmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Söktürücü kullanma. Ella içme bundan sonra adet düzenin iyice bozulur.

0|0
    0|0
  • 1-2 sefer daha böyle ella söktürü ella söktürü kullan. Yumurtalıklarının içine et. Hamile kalma derdin de olmaz adet derdinde. Doktora git hiçbir doktorun kalkıp ananı arayacak hali yok.

0|0
    0|0
  • ilerde cok problem yasarsin gebe kalmak istediginde görürsün bu hapin zararlarini.
    Uckuruna sahip olmayi bilmiyorsan oturup aglamicaksin!

0|0
    0|0
  • Şu hapları sırf erkek içeri boşalsın diye yutup eziyet çekiyosunuz ya bayanlar alemsiniz, bırak kondom kullansın ya da içeri boşalmasın :D
    vücut düzeninizle bukadar oynamayın değiyormu bari :)) ?

0|0
    0|0
  • neden doktora gidemiyorsun anlamadım

0|0
    0|0
  • Senin duzenin bozulmus iyice bozuyosun

0|0
    0|0
  • Hormonların alt üst oldu geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Doktora gitme ile bekar olmanın ne alakası var?

0|0
    0|0
  • sürekli içine boşaltırmasaydın keşke...

0|0
    0|0
  • bildiğin yoldan devam et

0|0
    0|0
  • düzensizlik geçici ella reglde erken ya da geç yapar

0|0
    0|0
  • Sen doktora görünn

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişiyor

0|0
    0|0
  • Ella ne oluyor? Sokturucu ne?

0|0
    0|0
  • Dün çok istekli olmama rğmen ayarı bir türlü tutturamadım 3-4 dk şey 10-15 dk sürdü 🤔 Sabah kalktığımda kasıklarım ağrıyordu herşey yolunda mı sizce

0|0
    0|0
  • okadar çok içersen çocun olmaz yapma

0|0
    0|0
  • "Doktora gidemem cunku bekarim?" Ne zaman yasakladılar bekalara doktora gitmeyi?

0|0
    0|0
  • Evlenince düzelir diyenlere inanma alakası yok düzelmiyor kaç kilosun ve stresli bir hayatın var mı tamamen bunlara bağlı

0|0
    0|0
  • Ya bu seni ziken seni zırnık düşünmüyor umrundamı onun tecavüz hapını sen içiyorsun senin gibi zavallılara acıyorum böylelerinin ihtiyacını giderip giderip tekmeyi yiyorsunuz sonra zavallı varlık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bişey olmaz yaa geciksin olursun illa ama o haplar düzenini mahvedicek gecen ay bende söktürücü kullandım bu ay hayırlısı bakalım noolcak

0|0
    0|0
  • Her kullandığında etkisi azalacaktır

0|0
    0|0
    • Sokturucu kullanmayayim mi yani? Ellayi Mart ayindan beri kullanmiyorum

• Ellayıda söktürücüyü de kullanma yılda 2 defa kullanılması bile zararlı sen ne yapıyorsun vücuduna

• Azıcık hormonlarını rahat birak

0|0
    0|0
  • Bekar olmanla ilgisi ne?

0|0
    0|0
  • Bu kdr icmeye dvm ette cocugun olmasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...