Erkek çocuklarında görülen bilinçsiz olarak kıvırtarak konuşma ve çok aşırı kibarlığın sebebi nedir?

bu durum ileride gay olacağının habercisi mi? bir çocuk var daha 11 yaşında ama sesi çok ince ve aşırı kıvırtıyor. açıkcası üzüldüm. ileriki hayatı nasıl olur?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ilerideki hayatının nasıl olacağını bilmiyoruz. galiba bu işler doğuştan geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yakınlarındaysa ona öğüt verebilirsin.Birşeylerden etkilenmiş veya etkisinde kalmış olabilir böyle çocuklara doğruların ve cinsel kimliğinin geç olmadan öğretilmesi öğütlenmesi gerekir.Çünkü ağaç yaşken eğilir..

0|0
    0|0
  • ırsi ailesel işte

0|0
    0|0
  • yaaa kayıp falan yok bir piskolog ve arkadaş ortamını değişcek cok faydası olur...ilgi ilgi ilgi şart

0|0
    0|0
  • o yaşta daha benliğini kazanamamış olmasından kaynaklanıyor akışına bırakın 14 15 yaşına geldiğinde herkül diye bağırmazsa namerdim betonu bile deler :)

0|0
    0|0
  • çocuğun hormonları problemli.Erkek hormonu vermek lazım ona doktor kontrolu gerek bir an önce bence..Yoksa 20 li yaşlarda kız olur gider..

0|0
    0|0
  • Çocuğu çoktan kaybetmişiz

0|0
    0|0
  • örnek alabileceği "erkek" insanlarla vakit geçirsin

0|0
    0|0
  • çocuk o daha. Ama örnek alabileceği erkek yoksa çevresinde ileride sorun olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Babasıyla vakit geçirmesi gerek gaylikle bunu bağdaştıran zihniyeti ben taaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...