Cinsellikte sorunlar boşanmaya neden mi?

6 yıllık evliyim eşimle cinsel hayatımız pek iyi değil

Kendisinin erken boşalma problemi var bu zamana kadar ilişki esnasında hiç boşalmadım daha ilk zamanlar takmıyordum ama artık ilişkiden soğur oldum napa bilirim?

Esinle konuş demeyin defalarca konuştum ise yaramadı.

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Senin kocan fazla ilgisiz seni fazlasıyla dusunmemesi onun kabalığı ama bu durum senin bosanmani gerektirmez yuva kolay kurulmuyor Allah ta seni böyle siniyor sabret lütfen isyan etme boşandığında hersey yoluna girecek sanma hayat daha da zorlasacak erkekler sana farklı bor gözle bakar yeni bir iliskiye başlaman çok zor olur temiz kalpli bir insan bulmak zor bu devirde yağmurdan kaçarken doluya tutulursun keske düzelse cinsel yasamın tatmin olmaman çok üzücü ama caresi boşanmak değil ortada aşılamayacak çok kötü bir durum olur anca ama cinsellik icin kendini ateşe atma benim tavsiyem sabret birde burada yani sitede seni ağına düşürmek isteyen çok olur öyle herkezi ekleme duygusal anından yararlanırlar yazık olur ekleyeceksen de dikkatli ol iyi birini ekleyada hiç ekleme bilemem inşallah sorunun düzelir Allah tan iste derdinin şifasını yani kocan icin ilgisini artırmasını iste baskalarına güvenme ok saygilar

1|0
    0|1
    • cok tsk ederim yo hayır hic birini eklemedim

ama sorunlar sadece bundan iabret degıl cok sıkıntılar var bu son durum artık son nokta yani :-/

• Bişey yazda suçumu bileyim bari neden çıkardın arkadaşlıktan 1 saat oldu dedim nerede bu baktım ki silmişsin sebebini söyle bari hemşeri dedik ama bu yaptığın hiç olmadı böyle yani mesaj bekliyorum senden

• Neyse sen bilirsin sebebsiz çıkardın anlayamadım fazlada üstelemiyecem insan neden böyle bişey yaptığını yazar ama olsun çok garip geldi bana hala şaşkınım yaptığın hiç olmadı sebebsiz yere onca sohbet ettik akıl verdik ama sonucu bumu oluyor anlayamadım seni

Erkekler Ne Diyor 23

• eşinle konuşman işe yaramadıysa mastürbasyon ile kendini rahatlatmanı tavsiye ederim. yok onu da yapmam diyorsan, cinsel yaşam evlilikte bence en önemli unsurlardan biri, bu yüzden evliliğinizi bir kez daha gözden geçirin. sırf seksten zevk almadığın için eşinden ayrılman doğru değil ama sonuçta bir insansın ve insanlar seksten zevk alan varlıklardır. bu senin hakkınsa eşin sana bu anı yaşatmak zorundadır. eşini çok seviyorsan mastürbasyonu dene, ama sevgin de azaldıysa bence hiç uzatmayın...

1|0
    0|0
    • Sevgide azaldi bitti nerdeyse :(

• Cevap yazmamıyorum ama

• Actimm

• Evlilikte herşey bir bütündür ve birbirini tamamlar. Cinsellikte bunun bir parçası. Erkekte erken boşalmanın çareleri var. Kendisini tutmayı ögrenebilir ve geliştirebilir. İlişkide ön sevişmeyi nekadar uzun tutulup, kadın sekse daha çok hazırlanırsa kadında sulanma fazla olur, ilişki uzar ve kadının boşalması daha çabuk olur. Bu arada erkekte ilk 5 dakika içerisinde boşalacağını hissetiginde hareketi durdurup penisini dışarı çıkarıp biraz ara verip devam ederse alışacak ve ilişki süresi uzayacak ve kendini kontrol etmeyi öğrenecektir. Bunu yapamıyorsa geciktiriciler var onlardan yararlanabilir. Hatta doktor yardımı bile alabilir. İlişkide en güzeli erkekle kadının ayni anda boşalmasıdır. Bunuda erkekle kadın ikisi birlikte hareket ederek yapabilir. (Bazı kadınların boşalması zordur. Böyle olan kadınlar erkegin penisin başının vajinanın diline sürtünmesi daha çabuk boşalırlar. Bu da ön sevişmeden sonra kadın ilişkiye hazır olduğunda erkek penisin baş kısmını kadının vajinasını diline bir süre sürtecek ve kadın boşalacağı zaman vajinaya girip bu şekilde kadın boşalabilir. Denemenizi tavsiye ederim. ) Bunu başarırsanız eşinle olan bağlarınız daha çok güçlenecektir. Eşler arasında aldatmanın bir sebebide cinsel yetersizliktir. Boşanma konusuna gelince boşanmanızı tavsiye etmem. Sizin sorununuz çözülebilecek bir sorun. Eşinden ayrısan bile alacağın ikinici erkegin seni cinsel yönden tatmin edecegini ya da her konuda seni mutlu edecegini nerden bileceksin.

0|0
    0|0
  • Yapmanız gereken erken boşalma sorununu çözmek.Bu da ancak birlikte cinsel terapi almanızla mümkün.Kadın orgazmı uzun süre gerektirdirdiği için erkeğin boşalma refkleksini kontrol etmesini öğrenmesi gerekiyor.

0|0
    0|0
  • gençlik yıllarında bu genelde olur erkekler önce kendi duyacagı zevki düşünür zamanla cinsellikte mesafe kaydedince senide tatmin etmeyi , seni tatmin etmekten zevk almayı ögrenir

1|0
    1|0
    • 6 yılda ögrenemeyen hıc ogrenmez

• düşündügündende daha iyisi olsun tadını cıkar hayatın

ben cıkıyorum işim var :):):):):)

görüşürüz

• Hersey icin tesekkur ederim :) grs

• eşinle birleşme sırasında boşalamaman bir çok kadının şikayeti size tavsiyem şudur eşinizle sevişmeden önce eşinizi boşaltın sonrasında azcık ara verin e tekrar sevişmeye başlayın oral ilişkiye önem verin onu etkileyin yani gecelikler giyim vs gibi bol bol oral yapın size oral yapmasını sağlayın tam boşalmaya başladığınızda ilişkiye girin eminim yararı olacaktır.

0|0
    0|0
    • Ah ah denemez olurmuyum yok ikinciyi yapmaz ki asla bir kere bosalir cekilir

• evlilikte cinsellik ayrılmadan ziyade aldatmaya daha çok yönelttiğini gördüm hep, onu ikinciye ikna etmenizi tavsiye ediyorum, varsa değişik fantazileri onu gün yüzüne çıkarmanızı ilişki sırasında konuşmalar gerekirse filmler izlemenizi tavsiye ediyorum, hatta oral ilişkiyi uzun tutarak boşalmaya başladığınızda ilişkiye girin derim. o boşalıp çekiliyorsa sizde biraz çekin kendinizi ona yatakta biraz ızdırap olun ne bileyim bol bol yalatın oral yaptırın gibi

• Evde huzur,yatak oldasından başlar,eger sorun varsa günlük yaşantıyada yansır,

0|0
    0|0
  • artık boğzına kadar dolmuşsundur.

1|0
    0|0
  • valla üzüzldüm senin adına bir kere bile orgasm olmadınmı ya da hiç sormadımı eşin sen boşalmıyomusun diye

0|0
    0|0
    • Neymis.sorun bendeymis gec bosaloyormusum :(

• 24

• en güzelde yaşındasın ya valla eşini anlıyamadım istersen eklesene ordan sohbet edelim burda çok fazla deşifre olmasın hayatın

• alternatifler yaratın tekdüze olmayın geciktirici etkili spreyler prezervatifler var cinsel gücü arttırıcı gıdalar var deneyiniz

0|0
    0|0
    • Sprey denedik fayda etmedi cinsel guc artirici denemedik bi

• birde geciktiricili prezervatif deneyin

• bosanmaya neden evet

0|0
    0|0
  • Erkek kendine hakim olmayı öğrenemedi mi 6 yıldır. Demek ki umrunda değil bu durum. Boşalırım keyfime bakarım diyor.

0|0
    0|0
  • Bozma moralini ..gelip gecicektir bu sevimsiz durum..

0|0
    0|0
  • kimsenin karşısına senin gibi biri çıkmasın...

0|0
    0|0
  • Bu sebepten dolayı boşanma örnekleri var.

Karar size kalmış artık.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Valla şimdi bu konuyu irdelemek isterdim ama geçen yönetim mesajımı sildi milletle iletişim kurmaya çalışıyormuşum diye...

0|0
    0|0
  • şişman ise zayıflasın...

0|0
    0|0
    • Degil zayif

• kalbinde sorun varsa doktora sormadan bu olaya girme...

• Pek tsk ederim uff yarin dogum gunu supriz yapicaktim ondan acele ediyom

• psikolojik destek alın cocuk varmıydı...

0|0
    0|0
  • tedavi için girişimde bulundunuz mu peki

0|0
    0|0
  • oral yapması lazım aşağı bir fransız öpücüğü lazım

0|0
    0|0
  • hanımefendi saglıkcıyım sorununuz bransıma giriyor mesajla dönermisinizz yardımcı olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Fuckbody yap !

isin zor evet, kendisi bosaldiktan sonra elinle devam etsin.

senin 6 yillik patlamanin zamani gelmis :-)

0|0
    0|0
    • Etmiyo iste ahaha patlama evrt :))

• Onu kast etmedim burda desifre olurim :)

• yok valla kimseye bisey demem

• Erkekler Neden Erken Boşalır.:

Erkeklerin boşalma kontrolünü sağlayamamalarının nedenleri nelerdir?

Genel olarak %99’u psikolojik süreçlerden oluşan nedenler maalesef erkeklerin erken boşalır hale gelmelerine neden olmaktadır. Bunlar;

Kişinin doğru süreci nasıl yönetebileceği ile ilgili bilgiyi bu zamana kadar öğrenmemiş-öğrenememiş olması,

Gençlik çağında yaşanan cinsel deneyimler ve mastürbasyon alışkanlıkları ile beraber farklı bir kurgunun oluşması yani hızlı ve biran önce boşalıp hazza yönelmek,

Cinselliğe yüklenen anlam (güç, iktidar ve eşe yüklenen anlam) gibi bazı süreçler erkekte kaygı oluşturmaktadır

0|0
    0|0
    • Bunlari konustum onunla ama anlamak istemiyo ben gec bosaliyormusum sorun bendeymis gibi davraniyo :(

• bi şekilde anlatacaksn

• Pardon yanlis yazdim anlasa yazicaktm

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yazık ki boşanma davalarının yarısından fazlası cinsel sorunlarla ilgili. Ama bence hiçbir zaman tek sebep değil. Mutlaka yanında başka sebepler de vardır. Boşanmayı düşünmeye başladığına göre burada anlattığından fazlası var gibi geldi bana. Bilmiyorum ama belki kocanın kabalığından sıkılmışsındır. Ya da sana ilgisizliğinden. Ya da buna benzer başka nedenler de eklenmiştir ve erken boşalmanın üstüne tuz biber olmuştur.

Bekara boşanmak kolay derler. Ben de 6 yıllık evliyim ve boşanmak denilen şeyin hiç de kolay olmadığını bilebilecek durumdayım. Keşke boşanmak yerine duruma bir çözüm bulunabilse. Ama asıl sorum sana şu olacak: Karşına Alaattin'in Cin'i çıksa ve bir dileğin var dese hangisini dilerdin?

a) eşinle aranızdaki cinsel problemin çözülmesini mi?

b) yoksa kendi başına hayatını sürdürebilecek kadar maddi imkan mı?

bence her şey senin bu soruya vereceğin cevabın içinde yatıyor...

0|0
    0|1
    • Ne kadar guzel anlamisin beni cevabim okadar acik ve net ki B

• Bana hayat çok önemli bir şey öğretti. Tek seçenek aslında seçeneksizliktir. İki seçenek ise ikilemdir. Onu mu yapsam bunu mu yapsam diye takılır kalırsın. Eğer seçenekten söz ediyorsak en az 3 seçenek olmalı ki sen aralarından kendince en uygununu seçebilesin. Ben özellikle soruyu 2 seçenekli sordum. İçine düştüğün bu ikilemi göstermek istedim. Bence (a) ve (b)nin dışında (c) gibi bir üçüncü seçenek üzerinde kafa yormalısın.

• ya pardon da eşinin yaptığı bencillikten başka bir şey değil. senin tatmin olmanı önemsememesi ne demek. erken boşalma yaşıyor olabilir bu seni tatmin edemeyeceği anlamına gelmez ki. oral yapabilir parmaklarını kullanabilir dokunuşlarıyla bunu başarabilmeli. erkeklik sadece eve para getirmekle bitmiyor. eşini mutlu etmek için uğraşmalı . sadece cinsellik değil her yönden . işte cdirek olarak cinsellikteki sorunlar değil ama eşin bencilliği boşanma sebebidir bence

0|1
    0|0
    • Iste bende bunun yuzunden dert ediyom :( yapmiyo ilgilenmiyo

• karar vermek değilki ortada çözülemeyen bir sorun var ve bunu çözmekte yardımcı olacak. valla çok zor bir adamla berabersin. hem bencil hem dik kafalı .bu kadar bilgiyle boşan gitsin demesi kolay ama yaşayan sensin. bize yorum yapmak düşmez zaten. hayırlısı olsun canım.

• Cok tsk ederim canim ya evet farkindayim hayirlisi artik

• Boşanma sebebi olarak görüyorum birde luzumsuz ve takmazcasına konusursa tahammülde edilmez İlyas salmanı düşünsün eşin en iyi ihtimal 5 dk dayanır

0|0
    0|0
  • tedavi olmanız lazım , uzmana götürseydiniz..

0|0
    0|0
  • ne kadar sürede bitiyor ilişki? Yeni evlimi siniz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...