Böyle bir durumdan hamile kalma ihtimali nedir?

sevgilimle buluştuğumuzda penisiyle oynamıştım hemde çok uzun süre sonra boşaldı tabi elimede azda olsa bulaştı..sonra ben elimi yıkamadan mastürbasyon yapmıştım vajinama sperm değdini hiç sanmıyorum ama adet olmadım karnım ağrıyor ama olmuyorum arada bir midemde bulanıyo bakireyim ama hani diyorlar ya kızlık zarı bozulmadanda hamile kalınabiliyomuş die acaba olablirmi yoksa strestenmidr?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarı bozulması şart değil yumurtalıklarına sperm ulaşırsa ve olgun yumurtaların varsa hamile kalırsın ama şöyle birşey var bildiğim.imkansız mı değil ama yine de bence zor ihtimal hamile kalman en iyisi eczaneden test alman geç olmadan ayrıca bu durumdan şüphelendiysen ertesi gün hapı da alabilrdin ama o geçti

0|0
    0|0
    • hacım cogu kadın ertesi gün hapı almayı kabul etmiyor .d buda kabul etmezdi eminim .d

Erkekler Ne Diyor 22

• Ne kadar süre sonra mast yaptın boşalmadan?

0|0
    1|0
  • Sen acaba hamilemiyim diye kafana taktıkça stresleniyorsun. O da adet olmanı geciktiriyor. Kafana takma hamile değilsin.

0|0
    0|0
  • elinde ki sperm değdiyse. 9 ay sonra 6. parmağın doğar.

vezir koy adını derim

:)

3|2
    0|2
  • Hamile kalma ihtimalin var. En azından 15 gün arayla 2 test yapman iyi olur.

0|0
    0|0
  • tamamıyle psikolojık yanı anlattıgın şekılde hamıle kalınması ımkansız bıseybu çöle kar yağması gıbı bısey sacmalama ya

0|1
    0|0
  • hamile kalma ihtimali her daima var

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya ne fantastik kızsın sen yaa

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey hamile kalmak o kadar kolay bişimi. pskolojik olarak takmışsın kafana buda adetini geciktirmiş rahat ol

0|0
    0|0
  • Çok zor bir ihtimal, bence psikoloojik.

0|0
    0|0
  • sıkıntı yapma tövbe et

0|0
    0|0
  • edep sahibi olsan. daha olmazmıydı

1|1
    0|1
  • az önce değişik sekilde sorulmadı mı bu yaa

0|0
    0|0
    • okudum o ben değilim..

• bikaç dakika sonra

• elindeki spermler kkurumus olabilir risk bir nebze azalmıstır ama yinede bir test yap sen

• olmaz hiç bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Strestendir. Spermler açıkta kaldığı zaman ölürler. Hamile falan değilsin merak etme...

1|0
    0|0
  • çok çizgi film izlemişsin galiba

0|0
    0|0
  • tamamen psikolojik ama yıne de öyle riske atma bir daha olmadık olmaz olacağı tutar

0|0
    0|0
  • bakireysen sıkıntı yok ama spermler 72 saat canlı kalır haberin olsun

0|0
    0|0
  • mümkün değil hanımefendi saglıkcı olarak konusuyorum rahat olunuz

0|0
    0|0
  • hüsnü kuruntundandır gizli:D

0|0
    0|0
  • hamile kalma ihtimalin var ama bence gecıkme olmus sıkntı yapma ama bıdaha elını yıka :D

0|0
    1|0
  • İhtimal var.

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o kadar denemelere rağmen cocuk sahibi olamayan çiftler varken bu cok ağır olur bir şey olmaz

1|2
    0|1
  • yuhh daha neler allasen :))

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey. Hamile falan kalmazsın hamile kalmak öyle kolayca olan bir şey değil

0|0
    0|0
  • sanmam içine boşalmalı kalmamışsındır.

0|0
    0|0
  • gebelik testi al bence..benimde karnım ağrıyor normal şeyler bunlar ama eczaneeye git sonucunuda yaz merak ediyoz...

0|0
    0|0
  • lan bakireysen hamile kalır msın dingil!

1|2
    0|0
Yükleniyor...