Bıktım artık dayak yemekten nerde yanlış yapıyorum?

daha önceki sorumda babamın koyu bir ülkücü olduğunu, beni de etkisi altına almaya çalışarak zorla ocağa gönderdiğini, gittiğim ocakta başıma gelenleri, ülkü ocağı diye sosyalist enternasyonal bürosuna girdiğimi ve kafamın çok karışık olduğundan bahsederek sizlerden yardım istemiştim arkadaşlar..

ocaktan çıktıktan sonra dediğim gibi, dinlediğim naktürn parçası beni gerçekten çok etkilemişti..eve gider gitmez netten bu parçayı tekrar dinlemek oldu ilk işim..akşam da yanlışlıkla oraya gittiğimi ağzımdan kaçırınca babamdan kemerle dayak yedim. ertesi gün de sosyalist enternasyonal bürosuna tekrar götürdü beni ayaklarım..

neyse gel zaman git zaman ben oraya gide gele solcu oldum..1 mayıslar filan derken baya bir kaptırdım kendimi..

ve bir gün beni ülkü ocağına ajan olarak göndermeye karar verdiler..görevimse onların arasına katılıp onlardanmış gibi görünüp, nasıl bu kadar zeki, donanımlı olduklarını çözmekti..

ama bunun için benim de en az onlar kadar donanımlı olmam gerekiyordu, aksi takdirde deşifre olabilirdim.bu işi başarabilmem için öncelikle beni 24 ay süren uzun ve zorlu bir hızlandırılmış eğitim sürecine aldılar.bu süreç içerisinde cahilliğimle kendimi ele vermeyecek kadar kendimi eğitsem yeterdi..zaten daha da ötesine istesem de gidemezdim.

bu 24 aylık hızlandırılmış programda kropotkinden dostoyevskiye kadar her alanda sürekli kitaplar okuyup, diyalektik materyalizm ile mekanik materyalizm üzerine, dostoyevskinin insanı kayıtsızlık ekseninde ele alma biçimine, sigmund freud un psikanaliz i yorumlayışına, dünyaca ünlü auteur yönetmenlerin sinemaya ve diğer sanat dallarına bakış açılarına kadar bir çok konuda bilgi sahibi olmaya çalıştım..

eğitim sona erdi ve nihayet esenler ülkü ocaklarına kaydımı yaptırdım.yaklaşık olarak 20 gündür oradaydım ama nasıl oluyor da bu kadar donanımlı olduklarına dair bir bulgu edememiştim, işin kötüsü de her geçen gün cahilliğimle dikkatleri üzerime çekiyordum.

o gün 1 Nisan sabahıydı ve ülküdaşlarımızdan birisi "hadi bugün reyize 1 Nisan şakası yapalım" dedi. "iyi yapalım" dedik.plana göre taşlıbayır ülkü ocağındaki ülküdaşlarımızla yer değiştirme kararı aldık.böylelikle iki ocağın reyizleri ocağa geldiklerinde karşılarında farlı ocağın hırçın bozkurtlarını görünce afallıyacaktı biz de 1 niiissaaaaannnnnn diye bağırıcaktık..tabi ben her şeyi bok ettim..

o gün ocağın reyizi içeri girdi "ne oluyor burda" diyince herkes 1 nisaaaannn diye bağırmaya başlayınca ben yanlışlıkla 1 mayıııısssssss diye bağırmaya başladım..

herkes gözlerini bana dikti 24 aylık projemiz boşa gitmişti..ülkücülerden biri solcu lan bu diye bağırdı..bir diğeri "ben zaten anlamıştım geçen gün kollektivist anarşiyi tartışırken bir kelime bile etmemişti kesin solcu bu" dedi..

sonra hepsi üzerime yürümeye başladı sanırım başım ciddi bir şekilde dertteydi..ve ardından vurun gardaşlar vurun!..

yardım edin arkadaşlar ben şimdi ne yapıcam? babam bu başıma gelenleri bir öğrense beni evlatlıktan reddeder red etse iyi bir de ondan dayak yerim.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun şirketleri vardı sat onları koruma Tut

0|0
    0|1
  • Yalnız daha geçen hafta baban ülkücü yapıyordu seni şimdi 24 aylık eğitim alıp kendin ülkü ocağına gidiyorsun çelişki çok yakaladım seni yazdıkların kolpa :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• üstat sen ülkücü olsaymışsın iyiymiş:) bana göre bu zamanda en iyi düşüncedir ülkücülük. kuran,vatan,namus,şeref kavramlarının bir arada toplanması..

0|1
    1|0
  • bütün esenler senin peşine düşmüş sen halaa babam diyosun. kaç la kaaaaç arkana bakmadan kaç :)))

0|1
    0|0
  • Soru başlığını okuyunca gülme krizine girdim k.bakma :D: D: D: D:

0|1
    0|0
  • hey kahrolası hikayelerini kendine sakla dostum

1|0
    0|1
  • güzel senaryo, aradaki tutarsızlıkları çıkartsan daha etkili olur;)

0|0
    0|0
  • biji 1 mayıs demeliydin dostum yanlış yapmışsın:)

0|0
    0|0
  • Artık sağ sol olayı mı kaldı ?

Bu anlattığın bana uydurulmuş bir hikaye gibi geldi.

0|1
    0|0
  • göz gezdiriyorum.

0|0
    0|0
  • :) komedisin olum sen ya:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...