Adet gecikmesinde bulantı olur mu?

adetim 3 gün gecikti şimdi midemde şişkinlik var bir yandanda kusacak gibi hissediyorum. iki gündür böyleyim normalmidir bu durum ?ayrıca iki hafta önce prezervatif kullanarak ilişkiye girmiştik. hamilelik belirtilerini okuyunca iyice stres oldum. gebelik testi yaptırmaya cesaret edemiyorum.

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• bence stres yapman için erken . sadece 3 gün gecikti diyorsun adet öncesi şişkinliğidir yaşadığın . bulantı da piskolojik olabilir. bu arada eczanelerde yapılan testlerin doğru sonuç vermesi için erken bir zaman şu an . kan testi yaptırıp içini rahatlatabilirsin .

1|0
    0|0
    • teşekkür

• umarım istenmedik bir durum yoktur. mevsim geçişindeyiz ondan dolayı gecikme yaşıyor olabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 14

• Prezervatifte yırtılma filan olmuş muydu?

0|0
    0|0
  • prezervatifi birleşmeden öncemi taktınız yoksa boşalmaya yakınmı taktınız. bu önemli çünkü sperm boşalmadan öncede gelebiliyor az bir miktarda olsa. çok utanıyorsan evinden uzak bir eczaneye git ve şu %100 sonuç veren gebelik testlerinden al 25-30 lira birşey.

0|0
    0|0
  • adet geçikince değil hamilede bunlar olur

0|0
    0|0
  • Ulan bu kızların adeti beni öldürüyo asabiyet sinir dokunulmazlık herşey onlarda o günler yeter artık İsveçli bilim adamları bu adete de bir çözüm bulun abicim ya:))) hamile kalmış olabilirsin kan testi yaptır daha kesin sonuç alırsın

0|0
    0|0
  • gebelik tesine bence gerek yok. onu yerine parani bebek patigi, bezgibi seylere yatirmalisin artik.

0|0
    0|0
  • nur topu gibi bir yiğenimiz oluyor hadi bakalım :)

0|0
    0|0
  • allah analı babalı büyütsün. doguma çağır çeyrek altın alıp geliyim.

0|0
    0|0
  • Korkma gebelik olduğunu sanmıyorum. Prezervatif delik falan değilse sorun başka bir şeydir...

0|0
    0|0
  • hamilelerde olur...

0|0
    0|0
  • hadi hayirli olsun, %90 hamilesin

0|0
    0|0
  • La ne işiniz var evlenmeden b*k yersiniz. Sen şimdi hamile kalsan ne yapacaksın. Söyle bakim...

0|0
    0|0
  • vallahi her şey olabilir gizli:D

0|0
    0|0
  • testi bir an önce yaptır

0|0
    0|0
  • adet durumunda bulantı olmaz.muhtemelen hamile kalmışsındır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ooo sen hızlımışsın bee :)

0|1
    0|0
  • hamile olabilirsin...

0|0
    0|0
  • son zamanlarda ani kilo degisikligin olduysa regl doneminde normalde cok sık rastlanmayan mide bulantın olması normaldir

0|0
    0|0
    • bu ay mide ilacı kullanmaya başlamıştım ülser için

• yani zaten sorun vardı..bosuna evham yapmamalısın bence

• sen en iyisi bir test yap.

0|0
    0|0
  • hemen tersti yap belki hamilesindir

0|0
    0|0
  • hamilesin buyuk ihtimal..

0|0
    0|0
  • canım gebelik testi yaptır bekarmısınız?hemen eczanye git emin ol bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...