Yan etkisi olmayan ya da çok az olanın kullanan arkadaşlar önerebilir mi?

s.a arkadaşlar. özellıkle sorum bayanlara. yakında evlencem ve nişanlımda korunmak ıcın doğum kontrol yöntemi olarak hap duşunuyor ama tereddütte. saglık acısından ıyı degılmış dıyorlar. kullananlardan bir hap ismi alabilir miyim yani öneri. yan etkisi minimum olan. şimdiden teşekkürrler

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• En iyisi doğum kontrol hapları emin olun tanıdığım var doktor ondan biliyorum ama paraya kıyacaksın yani ucuzları alırasan kısırlık yapıyor ama çok güzel markalar var fiyatı kabarık olanlar iyi kısacası .

0|0
    0|0
    • yan etkılerınden cok korkuyorum ama. yanı goguslerı buyutnden tut. cin. organda renk degışımı . kılo alama flan dıyorlar

• teşekkürr ederım sagolun

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla benim bildiğim kadarıyla az etki çok etki tarzı bir durum yok. Ben adet düzenlemesi için dianna35 kullanıyorum, memnunum da bir yan etkisi yok aksine artı yanları var. Ama şunu da bilin ki ne kadar süre hap kullanırsanız çocukta o kadar zor olur. Örneğin 2 sene hap kullanılırsa bir sene bıraktıktan sonra tekrar doğurganlık kazanılıyormuş.

0|0
    0|0
    • o hapı duymuştum ama sankı baş ağrıgı mıde bulantısı kilo alma flan yapıyor dıyorlar. yanlış mı?

• hım. tamam teşekkürr ederım. onun da duzensız . yanı bunu alınca her ayın aynı tarıhlerde de regl oluyor bu durumda soyledıgınıze gore . dogru mu anladım ?

• Evet ama iki-üç ay sonra düzenli olmaya başlıyor

• Jinekoloğa gitsin.

0|0
    0|0
  • microgynon.

0|0
    0|0
    • yan etkisi var mı acaba. kusma baş agrısı bulantı kilo alma falan gibi

• hayır. kiloyu sabitler. bu ilacı içtiğinde ne kilo alırsın ne kilo verirsin. dengeler.

• tmam .teşekkürr ederım sagolun

• yasmin önerilir.

0|0
    0|0
    • 21 hap mı ve hergun ıstısnasız kullanılan mı. ve yan etkısı var mı

• link veremiyorum şuan ama herkes de yan etkisi fazla olabilir.örneğin migren ataklarını tetikleyebiliyor.kiminde hormonal yapıyı etkilediğinden kilo artışı görülebilir.bir uzmana danışmanız daha iyi olur.

• tmam . teşekkürr ederım sagolun

• Yasmin var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• nişanlıyken cinselligimi düşnüyorsun ayıp sana

0|0
    0|0
    • soru da yakında dugunum var dedım ama !

şimdi degıl dugun ıcın. istersen ozmana da plan yapmayam bu mudur yanı :-)

• en mantıklısıda bu

• :-)

Yükleniyor...