Ben lezbiyen miyim ya?

Miranda kerr, Dokata rose , Rihanna, madonna, megan fox hayranıyım ama en fazla miranda kerr. hergün yüz fotolarına bakıyorum çok güzel geliyor kıskançlık olmuyor tahrik olmada olmuyor hayranım çoook beğeniyorum face sayfamda sürekli fotolarını paylaşıyorum.o kadar ki duvara onları posterlerini yapıştırmak istiyorum victoriya secret mankenleri hepsi bir arada fotosunu pc kapak fotom yaptım face prof remimi dokat rose felan kendim çirkin değilim ama onlarada hayranım BEN LEZBİYEN MİYİM YAA? neden böyle bir begeni var?

0|1
7|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• yok miniğim henüz o aşamaya gelmemişsin. lezbiyenlik senin bu söylediklerinden epeyce farklı bir olay. sen bildiğin normal sıradan bir kızsın. kendine iyi bakasın.

2|0
    1|0
  • bende mesela erkek mankenlerden beğendiklerim oluyor yüz ve fizik yapıarı ama hiç cinsel düşünce aklıma gelmemişti :)

3|0
    0|0
    • ama bazı art niyetliler sen lezbiyen misin diyor facede foto paylaşınca

• onların içi fesat boş ver miletin ağzına bakma her beğendiğin insan ile cinselik yaşıycan mantığı olabilir mi hiç öyle hayranlık diye bir şey var örnek almak var dimi ama millet olarak Atatürke de hayranlık ve örnek alma var beğeni var ne alakaysa

• Lezbiyen degilsin merak etme seninki hayranlık ama viraz fazla

3|0
    0|0
  • Beğeniyorsun hoşuna gidiyor. Bunun lezbiyenlikle alakası yok. Tahtik olsan onlarla sevişmek istesen tamam derim eğilim var ama seninki sadece beğeni...

2|0
    1|0
  • tum lezbiyenleri kuvetime bekliyorum

0|0
    1|0
  • Bende kiz olsam miranda kerr ilgi duyardim bebek gibi kiz. Her iki cinste beğenebilir lezLikle alakasi yok Allah özenmişte yaratmış hatunu

0|0
    0|0
  • Wahh basimiza taslar yagacakk, carpilacaz mk

0|0
    3|0
  • ya sen erkeksin ya bende lezbiyenim

0|0
    3|0
  • seviyor beğeniyorsun ama onlardan tahrik olma felan yok demissin öyle oluncad olmaz sanırm.

1|0
    1|0
    • ama öyle böyll değil sürekli resimlerine bakıyorum kız kardeşim abla lezbiyen misin dedi şok oldum ama onları görünce peri gibi geliyor melek gibi ne güzeller diyorum allahı hatırlıyorum

• takma kafanı boşver erkeklere yapsan bu seferde azgın kız derler sen kendini biliyorsun önemli olan o boşver..

• aynen yaaa :)

• Bir gariplik yok, sadece hayranısın.

0|0
    0|0
  • evet ne güzel doğru

0|0
    0|0
  • faceni versene sen bana :)

0|0
    3|0
  • tatlım lezlikle alakası yok ona hayranlık deniyor senin başını dönderecek birisi çıkmadığı için idol arıyorsun kendine vhiç takma kafana . sen yine normal yaşantına devam et asturbasyonunu eksik etme :)

0|0
    0|0
  • lez değilde ergen olabilirsin

2|0
    1|0
  • bisexüellik kadınlara yakışıyor...

0|0
    0|0
  • yok be kadınlar beğenir birbirlerini

1|0
    0|0
  • kesinliklee alakası yok tam tersine cok normalsiznizz rahat olun

0|0
    0|0
  • Normalsin sadece beyenme hayranlık cinsel biyanı yok bence

0|0
    0|0
  • hayır hiç alakası yok sadece

Miranda kerr, Dokata rose , Rihanna, madonna, megan fox seviyorsun bunları hiç alakası yok lezbiyenlikle hayranısın o kadar

3|0
    0|0
    • teşekkür ederim biraz rahatladım

• Bak kardeşim bilim adamları bir deney yapmış. Deneğin birinin elini kapalı bir kutuya koyuyorlar ve denek kutunun içini görmüyor.Kutunun içine yakıcı bir maddeyle elini temas ettireceklerini söylüyorlar ve temas ettiriyorlar.Daha sonra elini incelemeye aldıklarında adamın elinde 2. derece yanık tespit ediyorlar.Halbuki temas ettirdikleri madde buzmuş.Yani insan akılla yanlışı doğru olmayan birşeyi olur yapabilir.

Çok düşünüp kendini bu yanlışa kaptırma.Sen lezbiyen değilsin ama bu işe aklını verirsen olman içten değil kendini kandırıp yolu çıkmaz sokak olan bir caddeye girme..

3|0
    0|0
    • bak bu cevapda bir numara :)

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu..:)

Kızlar Ne Diyor 7

• Tatlım sen lezbiyen ya da biseksüel filan değilsin. Ve bu duyguları taşıyan tek kadın da değilsin. Endişelenme. Sebeplerini Freud çok güzel açıklamıştır:

Bir bebeğin hayatında yaşadığı ilk tatmin duygusu annesinin memesi iledir. ( Buna Ödipal dönem denir). Tüm bebekler ( yani hem erkek bebekler hem de kız bebekler ilk tatmini bir kadın memesi ile yaşarlar) Bu nedenle erkeklerin de kadınlarında mesela güzel bir göğüs gördüklerinde heyecanlanmaları gayet doğaldır. Asıl güzel bir göğüs gördüklerinde heyecanlanmayan kadınlarda ya da erkeklerde bir bozukluk aramak gerekir.

Sütü gelmediği için ya da göğüslerim bozulmasın diye bebeklerini emzirmeyen kadınların çocukları büyüdüklerinde çok ciddi cinsel problemler yaşadıkları gözlemlenmiştir. Aman kızlar eğer çocuk yaparsanız mutlaka emzirin. Eğer emzirmeyecek iseniz doğurmayın. Mutsuz bir insan eklemeyin topluma. ( eğer sütünüz olmazsa da süt anne bulun ama sakın biberona yönelmeyin)

NOT: Daha ayrıntılı bilgi için "Kadınlar Neden her yazdıkları Mektubu Göndermezler" adlı kitabı bulup okumanızı tavsiye ederim.

3|0
    1|0
    • beğendim en iyi cevap seçmemiş olsaydım kesinlikle en iyi cevap ama sen biraz geç yazdın üzgünüm kuzum

• Senin düşüncende olan her dişi lez ise dünyanın sonu gelir daha neler (Lezler emesen verin yirim)

3|1
    0|0
  • İlk once vucutlari bana da cirkin geliyordu. Sonra vucutlarına da bakmaya basladim. Hepsinin degil tabiki. Bı kadin bı kadini bu kadar cok begenemez. Bence biseksuelsin. Tum filmlerini izledim megan in ama oda duvarıma asicak kadr degil. Ya ergenliğini tamamlayamadigin icin kendine ikonlar belirliyorsun ya da biseks duyguların baslamis. Eger yok ben bı kadinla yapamam diyorsan kaldır at o fotoları. Cunku bunlar ısınma turlari vücudunun beyninin. Ben sevdigim kisinin yillardir hala yuzune bakiyorum, bacak fotoları oldugu halde. Yuz diye kendini kandirma. 2 ihtimal var unutma.

0|0
    0|0
  • Bende bugün bikaç erkeğin resmine baktım hiç bakmam normalde noluyo bana yoksaaa :((

neyse ciddi olalım olabilirsinde olmayabilirsindeolsan nolur olmasan nolur o kadar kötü bişey değil korkma :)

2|0
    0|0
  • sadece hayranlık duyuyorsun endişelenme:)

0|0
    0|0
  • Valla Megan fox biseks ama seni bilemiycem. :) Bende Yulia volkovayı seviyorum ve o da biseks yoksa bende mi aaaaa bende biseksim :)))

0|0
    1|1
    • hayır ya mesala onların çıplak fotolarına asla bakmam itici geliyor sadece yüzleri fizikleri değil

• aramıza hoş geldin canım

1|0
    0|1
Yükleniyor...