Travestiler hakkında düşünceler bayanlar beyler

evet gecen hafta işten eve dönerken önümde öyle salına salına bir bayan gidiyor ben kendimi uzun sanırdım ama kadın en az 183/184 vardı omuzlar dik topuklu çizme mini etek saçlar bakımlı ben içimden kim demiş türk kadını kısa diye düşünüyordum yanımdan hızlı bir hareketle gecen 2 genç erkek öndeki bayana yaklaştı ve bişeyler söyledi öndeki bayan hiddetle döndü ve olan oldu. noluya lannn ben sizin diyerek bir seri küfür. ben içimden oha be travesti dedim şok oldum. laf atan gençler anammmmm dedi kaçınlan karı travesti çıktı diyerek kaçtı.hem güldüm hemde bu travesti bir çok kadından taha kadınsı diye düşündüm tabiki konuşuna kadar siz bu travestiler hakkında neler düşünüyorsunuz arkadaşlar başlayalım lütfen

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ya şu yurdum insanı her eşcinsellik, travesti vs. lafını duyunca altına hormonlarla ilgili bir yorum yazmıyor mu deli oluyorum. Yıllarca biz boşa okuduk bu okulları sanki. Yahu sadece hormon düzensizliği, eşcinsel erkeklerde kadınlık, eşcinsel kadınlarda da erkeklik hormonu fazlalığından eşcinsellik durumları ortaya çıksaydı onların bu durumlarını düzeltmek grip tedavisinden kolay olurdu be anam. Endokrinoloji bilimi o kadar gelişti ki çağımızda! İnanın bu çocuk oyuncağı olurdu. Ama maalesef öyle değil, anlayın artık! Olay hormonlardan çok ama çok daha karışık ve bilim henüz bunu tam manasıyla çözemedi. Bir insanın cinsel yönelimi onun genetiği, ailesi, çevresi, yaşadığı olay ve travmalar, kişinin içinden gelen dürtüler ve çok çeşitli toplumsal yargıların birbirleriyle çok karmaşık etkileşimlerinin sonucudur! ANLAYIN YAHU ARTIK! NE HORMONU? Oldu ben gıcık olduğum bir adama basayım kadınlık hormonunu adam gay olsun! Yok ya ne kadar basit! Başka ortamlarda söylemeyin gülerler adama, hemde bir yerleriyle...

0|0
    0|0
  • Erkek doğmuş olabilir ama hormonları kadına daha yakın, bu onun suçu değil erkek olsa bir kadınla ilişkiye girebilecek güçde değil oda bunun farkında ve kadın gibi hissediyor kendini herşeyden önce doğru birşeydir demiyorum ama insanların seçimleri kendilerini bağlar burda ayıplamakda kimseye düşmez. Etrafınızda erkek gibi kızlar vardır buda onun tam tersi vakaları hatta yakınlarda emret komutanım dizisindeki güzel kızın ameliyatla erkek olması gibi istanbulda olunca böyle şeyler normal geliyor. Çünki günlük hayatımda oldukça görüyorum

0|1
    0|0
  • bazı travestiler gerçekten çok güzel oluyor, hatta bazılarının seslerinden bile ayırt etmek bayağı bir zor. normal kadınlardan çok daha kadınsı ve seksi olmalarının nedeni ise, zaten temelinde erkek oldukları için, erkeklerin gerçekten nasıl kadınlardan hoşlandığını, nasıl kadınlardan zevk aldığını ve tahrik olduğunu biliyor olmaları...

2|0
    0|0
  • senden bir farkı yok

0|0
    1|0
  • Benzer bir başlığı ben açtıştım, gönderir göndermez burayı gördüm :)

Bence travestiler toplumda en çok aşağılanan, ayrımcılık yaşayan ve şiddet gören kesim.

Travesti olmak kendi tercihleri de değil. Sonuçta nasıl kadın veya erkek olmayı bizler seçmediysek, onlar da kendi kimliklerini seçmedi. Sadece bunu ifşa etmekte cesurlar.

Ayrıca travestiler yeni ortaya çıkmadı. Binlerce sene önce, Sümer/Babil döneminde bile "kadın gibi giyinen erkekler" tabletlerde yazılmış.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi ne diyebilirim :)

1|0
    0|0
  • konuşmasa iyiler:D şaka şaka:P benden uzak olsunlar, ne yalan söyleyim ben korkuyorum, gidip bir travestiyle konuşamam:D onun dışında birşey düşünmüyorum:D

0|0
    1|1
  • Saygim var.

1|0
    0|0
  • yemin ediyorum 1 saat önce buna çok benzer bir soru sormayı düşündüm, sonra vazgeçtim :)

0|0
    0|0
  • Yaşam tarzı ve isteği yani ne diim

0|0
    0|0
  • bu ney lan insan demeye bin şahit neyi beğenmeyip de böle oluyorlar anlamıyorum ama tercih meselesi çoook uzaktan saygım var

0|0
    4|1
    • Tercihlen pek halakasi yok aslinda. Bu insanlar dogustan kendilerini biraz kadin olarak hisetiyorlar.

Saygilar

• kendini kurataranlar mıyoksa gerçekten normal bir isnan olarak yaşamak isteyenlermi?

• normal olmaktan kastın toplum içinde yaşamaksa zaten kurtarmış ki kendini normalleşmiş çevresi kabul etmiş

• Birde bu güzel kafamı yorup düşüneyim mi yani :D

1|0
    2|0
  • Bana yaklaşmasınlar da, ne isterlerse yapsınlar.

1|0
    1|1
  • allah yardım etsin o yol yol degil düşünmek bile istemiyorum hallerini

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 5

• senden benden guzelleri var. benim bile icim gidiyor :).

o degil de kas tonlarini yumusatmak icin dogum kontrol ilaci aliyorlar o yuzden agresif ve ofkeliler. senden benden farklari yok almasalar.

2|0
    0|0
    • gerçekten güzeli güzel ama işte yerimdar söleyemiyorum

• tamam bu konuda bir bilen olarak sizi bula biliriz ozaman

• Agresif ve öfkeli olmalarının nedenleri daha farklı. Yolda yürürken gözler hep sana çevriliyse, insanlar sana bakıp aralarında güle güle konuşuyorsa, her türlü şiddete ve tacize sürekli uğruyorsan, kimse sana iş vermiyorsa, sana vebalı gibi davranıyorsa sen de agresif olursun.

• Uzun bir yorum yazıcaktım ama bu yaşa gelmişsin hayata bakış açınıza bakın değmez iyi günler.

2|0
    1|0
  • Çok severim kendilerinini canlarım benim.

1|0
    0|1
    • ayrı bir muhabbetiniz var galiba

• eh travestilerin yaşamalrı ve para kazanmak için ne iş yaptıkalrı ortada

• İş yeri sahibi olsam, gerekli vasıfları varsa travestileri işe almakta öncelik tanırım.

• Travestilerin dhaa kadınsı olmalarına şaşırmıyorum sonuçta özendikleri veya olmak istediklerinin nedeni kadınlık zaten. Şu ses ayarı ve keskin yüz kalıpları belli eediyor.Bunların pek hoşlayamıyorum

0|0
    1|0
  • Rastgeliyoruz Allah yardım etsin diyorum

1|0
    3|0
Yükleniyor...