Sadece kahvaltı ederek kilo verebilir miyim?

Arkadaşlar kilolu değilim. Boyum kısa olduğu için bacaklarım falan biraz kalın. Evet yağlarım var. İncelmek istiyorum. 1 2 hafta sadece kahvaltı etsem kilo verir miyim? Yani incelir miyim? Bu arada kahvaltıda istediğimi yiyorum. Akşam bir bardak kahve ya da limonata.

0|2
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben aksam yemek yemiyorum musli yiyorum bağışıklık sistemin calisiyorsa. Verirsin cok kolay kilo ama sadece kahvaltiyla olman zararli olabilir.
    Ben kasliydim. Spor yapiyodum bıraktım aksam yemeyi bıraktım 86dan 66lara düştüm. Sadece aksam yemedim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yemek yani öğün iptal ederek zayıflanmaz. her şeyi ye ama alışkanlığın olan orantının yarısı kadar ye.

1|0
    0|0
  • şekeri azalt ama spor şart

1|1
    0|0
  • Sekeri un mamullerini cikaracaksin. Hayatinda yagli asla yemeyeceksin yuruyus yapacaksin gunde yarim saat bol su oc meyve ye bir tane ama fazla degil

1|0
    0|0
  • Bacak için spor tavsiye ederim 😄

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Spor da yapsan iyi olur

1|0
    0|0
  • Pek sağlıkli olmaz

1|0
    0|0
  • Evet veririsiniz ama hasta olabilirsiniz ve çabuk geri alırsınız verdiğiniz kilolarınızı açlık hiissseder vücut s, stemi metobolizmanız yavaşlar bu kötü bir şey kaslarınız azalır akşam yemek yiyin mutlaka en sağlıklısı ama kalorinizi azaltarak yiyin ne yediğinizde önemli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Akşam yemezsen vücudun yağ depolar 5-6 gibi ye ama az ye

1|1
    0|0
  • Verirsin ama hasta olursun dikkat et

1|1
    0|0
  • Don't, just don't.

1|0
    0|0