Adet kanamasında kırmızı tanecikler?

Adet kanamasında pul biber gibi kucuk taneciklerin olması ne demek demektir? Neden olur?( Et taneciği gibi değil daha küçük bişey)

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kanama esnasında kan pıhtılaşıyor ve yolda kalıyor. Diğer kanların birikmesiyle pıhtılaşmış kanlarda dökülüyor.

0|0
    0|0
  • pıhtıdır.

0|0
    0|0
  • Deri olması lazim

0|0
    0|0
    • Bakarken midem bulandı ama 2 tane deri parçası örneğine bakabildim öyle değil daha küçük. Onlar resmen büyük kan pıhtısı

• Kan pıhtısında bir sıkıntı yok. O normalde, pul pul olanlar varsada deri olmasi lazim. Bir sıkıntı yok yani.

• Ertesi gün hapı mı kullandın sen?

0|0
    0|0
  • normai o adetin son günlerinde olur :)

0|0
    0|0
  • Abi bu Adet Nasıl bişey ya acayip bir merak içerisindeyim arkadaş 118427 çeşit adet türümü var ya Allah Allah.

1|0
    0|0
    • İnsanlar bazen çok değişik bu da mı varmış dediği şeylerle karşılaşabiliyo

• Tüy olayı derken tam olarak neyi kasdettin bilmiyorum ama avrupada genelde kızlar genç yaşta lazer uyguladığı için bizler gibi ağda sorunu vs. yaşamazlarmış. Adette de böyle yani kadın olmak zor ne deyim

• Tüy olayı genel olarak çıkan tüyleriniz bundan çok rahatsızsınız anladığım kadarıyla ama Onada gene 118427 farklı çeşit alma yönteminiz olduğu için onuda anlamakta güçlük çekiyorum. Abi bu adet ne kadar sürüyor ya.

Kızlar Ne Diyor 5

• dönem dönem olması mümkün sanırım

0|0
    0|0
  • Yoğun gelmesinden dolayi olabilir onemli bir şey oldugunu zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Yumurtalıkların onlar döllenmemiş işi kalmayan yumurtlıklar da adet kanamasıyla atılır :)

0|0
    0|0
  • Kan pıhtısı onlar adet döneminde gelmeleri çok normal her kadında olur rahat ol :)

0|0
    0|0
  • Uzun bir yola gideceksin. Birinden kısa zamanda haber alacaksın demektir.
    Bunu neden mavi üyelere açık sorarsanız anlamam. Birtek sana olmuyor bacım. Çoğunluk öyle. Parça parça dökülmeler olur. Normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...