Kürtaj için bildiğiniz iyi bir hastane var mı? Ve fiyatlar konusunda bir bilginiz?

Benim bir sağlık sorunum var ve bu hamilelikte beni çok zorlıycak doğdumda da doktor muhtemelem ikinizden biri sadece sağ çıkıcak gibi konuşmuş. Eşimde istemiyor bu yüzden. Yani bildiğiniz iyi hastaneler var mı? Ve fiyatlar ne civarda sıkışığızda biraz.

1|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul da
    Kanuni sultan süleyman kadın doğum ve çocuk eğitim ve araştırma hastanesi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 10 haftayı geçmişse aldıramazsın anca yasal olmayan şekilde özel muayenehanesi olanlar alır. Hastaneler almaz. Fiyatıda haliyle yüksek olur.

0|0
    0|0
    • 10 haftayı geçmedi 3 haftalıkmış daha.

Erkekler Ne Diyor 15

• anlattığın hikaye bir masal. inanmadım inanmam da. siz çocuksunuz ve çocukça massallarla yaşıyorsunuz.
    sen bunu sevgilinle otur ne halt edecekseniz onu yapın. yazık size yazık

0|0
    0|0
  • Hangi ilde yaşadığın önemli.

0|0
    0|0
  • Kurtaja hayir..
    Prezervatife evet..
    Madem hastasiniz neden cocuk yaparsiniz?
    Anlik zevkler icin kac milyon bebek dunyaya getirilmiyor!

0|0
    0|0
    • Korunuyoruz zaten ama her zaman işe yaramıyo bu yöntemler isteyerek olmadı heralde hayatıma son verebilicek bir şeyi isteyerek yapmam heralde. Ayrıca Evli olduğum adamla sevişmemi anlık zevk olarak adlandırmam.

• 10 haftaya kadar aldirabilirsin

0|0
    0|0
  • Yalan ağzına villa yapmış sağlık sorunun var ise bebek anneyi tehlikeye atıyor ise doktor zaten gerekli bilgilendirmeyi yapar + kürtaj yasak merdiven altı bulsan bile masada kalma ihtimalin %50

0|0
    0|0
    • İnanmak zorunda değilsin. Ama hamile kalmamam gerektiğini biliyodum zaten. Korunuyodukta ama nasıl oldu bilmiyoruz hamile kalmışım.

• Mesele o değilde zaten öyle olmuş olsun var farklı yöntemler araştırmanı tavsiye ederim ben söyleyipte bir canın vebaline giremem

• kürtaj yasak bebeğim

0|0
    0|0
  • Normal dogum tehlikesi varsa ameliyat olursun. Hic ugrasma baska doktora git

0|0
    0|0
    • Yaparlar yani di mi o doktor öyle diyince ilk başta hiç bir devlet yapmıyo sandım

• Pardon isten geldim bakın normal dogum yapmak istemeyen anneler ameliyat termini yapıp normal dogum yaklasırken ameliyatla cocugu alıyorlar. sana tavsiyem baska doktora git

• Geçmiş olsun kardeş. Kürtaj yoluna gitme sen yinede. İkiside sağlıklı olur umarım

0|0
    0|0
    • Gitmek zorundayım. Yaşama riskş çok düşük diğer risk benim. Eşim kesinlikle istemiyo ve açıkçası bende korkuyorum.

• bir kaç devlet yapıyomuş galiba ama bizim gittiğimiz bizim hastane yapmıyo etik kuralları açısından dedi

• Maddi durum sıkıntılıysa yapan yere git bence

• Bir cinayete ortak mı olalım

0|0
    0|0
    • Durumu yukarda anlattım başka şansım yok ne yapmamı önerirdin

• Bunu bilemem burada bir sürü ergen dolanıyor kürtajlık durum yasal değil ve şimdiye kadar ortaya çıkması lazımdı sağlam bebek ne olacak

• Evliyim ve çocuk yapmamak için korunuyoduk zaten ama şu an yapıcak bir şey yok. Doktor öyle demiş. Eşim kesinlikle istemiyo bu yüzden bende korkuyorum tabi

• Hangi sehirdesin

0|0
    0|0
  • 500 ile 750 arası

0|0
    0|0
  • Gittinmi baska doktorlara

0|0
    0|0
  • Hangi ildesin

0|0
    0|0
  • 5bin tl en az

0|0
    0|0
  • tam tr filmi. kızım açıkça yaşım küçük krtj olmam şart desene. bak burda dr abi var üye ona yaz bence. @ecopirin007

0|0
    0|0
    • yinemi kürtaj? kaç haftalıkmış? yasal sınır 9 hafta, riskte 10hafta. ve -18 ise ebeveyn şartı var, ama özel durumun varsa belirtirsen yönlendirebilirim bulunduğun şehirde bir arkadaşa

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç bir doktor ikinizden biri sağ çıkacak gibi bir cümle kullanmaz, velev ki kullandı hayati risk gördü, o zaman yasalara aykırı değil bebeği zaten alır. Yanlış bişey var

0|0
    0|0
    • ben içerde değildim ama eşim ikinizin birden sağ çıkması mümkün gözükmüyomuş dedi. Doktor bizim hastanede yapılmıyo dedi bilmiyorum

• Hayır öyle bir kelime kullanıp çocuğu alamam diyemez. Başka doktora muayene oldun mu? Elinde hayati risk taşıdığına dair raporun varsa başhekimle görüş,3 haftalık kalp atışı başlamamıştır henüz. Kesin çözüm için vakit kaybetmeden raporunu al kesin çözüm için bimer e yaz 3 güne geri dönüş yapılır.

• Hayır başka doktora gitmedim. Ama şurda ki görüşlerden sonra gidicem mutlaka. Teşekkür ederim

Yükleniyor...