Doğum kontrol hapının zararı var mı? Hamilelikten korunmanın başka yolları neler?

Eşimle geri çekilme yöntemini kullanıyoruz ama ne kadar güvenli bilmiyoruz. Kondomu pek sevmiyoruz. 😄 e sürekli ertesi gün hapı almakta zararlıymış sanırım. Tüm yazdığım yöntemler hakkında bilgi verebilir misiniz? Ve doğum kontrol hapını almak için illa reçete almam gerekir mi? Zaraları nedir? Başka hangi yöntemler var?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• var tabıkı dogum kontrol hapları yuksek oranda ostrojen hormonu ıcerır cok fazla alırsan yan etkılerı cıddı sonuclar dogurur doktora danışmadan bence kullanma cıddıyım

1|0
    0|0
    • E nasıl korunucaz biz 😄 istemiyoruz çocuk

• Tamam teşekkür ederim 😊

• rıca ederım

En İyi Kız Görüşü

• Aylık 3 aylık iğne burdur kafan rahat olir

0|0
    0|0
    • Bunu ilk defa duyuyorum biraz daha bilgi verebilir misiniz?

• Tamam teşekkür ederim 😊

• R. ederim 😊😊

Erkekler Ne Diyor 18

• Kafana göre kullanma doğum kontrol hapını.

0|0
    0|0
  • Geri çekilme yöntemini yapıyorsunuz iyi güzel hosta hamileligin sadece meninin vajinaya bosaltilmasindan başka "zevk suyuylada" meydana geleceğini Biliyormuydunuz? Erkek Cinsel ilişki sirasindayken penisin den zevk suyu demen birsey salgılar ve "bazen" bu zevk suyu beraberinde spermleride yanında getirir böylece siz geri çekilme yöntemi yapsanız bile ise yaramaz.

Kondom kullanın 2 kat daha ince ve tirtikli oneririm ikinizinde hoşuna gitmesi için.

0|0
    0|0
    • Açıkçası benim için fark yok ama onun için biraz sorun oluyo normal boşalması bile yarım saati buluyo bide prezervatifle 1 saate çıkıyo çok yorucu pluyo onun için

• Yoruluyo tabi 1 saat sürüyo günde bir kerede olmuyo sonuçta

• Vay be günde birde özendim valla ilişkinize, hep böyle kalsın :D Herneyse tabi dediğim bunlar prezervatif bencede iyi değil zaten ama hiçbir şekilde çocuk istemiyorsanız, hamilelik haplarınıda hergün almak zararlıysa son çare prezervatif tabiki. Hamilelik hapıda olsa herşeyin fazlası zarar çıkabilir yan etkisi dikkat etmek lazım.

• geri çekilme yöntemi değil şansa bırakma yöntemi, korunma yöntemlerinin hepsi ondan iyidir. direkt gidip eczaneden alabilirsin yazdırmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • kondomdan bende nefret ediyorum. hap kullanmak istemediği için iki senedir geri çekmeyle korunuyoruz ;)
    bir senedir hamile kalmak istiyor ama ben yine geri çekiliyorum

0|0
    0|0
  • cowgirl yapın bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • en güzel korunma yöntemlerinden biri

0|0
    0|0
    • Uzun sürede ne zararları var biliyo musun peki? Bide illa doktordan mı almam lazım yoksa gidip eczaneden de alabilir miyim

• tamam teşekkür ederim 😊

• rica yenge

• Ben bir kere çok sert yaparken prezervatif yırtılmıştı, gece gece çıkıp ertesi gün hapı almıştım ama sevgilim epey mahvoldu. Çıplak penis ile yapmak zevk suyunun içinde bulunan meni tanecikleriyle bile döllenebilirsin haberin olsun.

0|0
    0|0
  • Dr adayıyım kesinlikle alma çok riskli bir durum görünürde zarar görünmez ama ilerde doğacak cocugunda anlarsın farkı

0|0
    0|0
  • Tüpleri bağlat

0|0
    0|0
  • spral taktır o zaman içine herkes boşalsa korkma

0|0
    0|0
    • Ondan korkuyorum biraz bide şu an çocuk istemiyoruz ama ne zaman isteriz belli değil 😄

• fiyatından değil nette okudum bazıları çok kötü şeyler yazmış korkuyorum artık napıyım

• tanıdığım bir çift vardı taktırmış kullanıyorlar

• İğne ol yeter

0|0
    0|0
  • Çocuk hiç düşünmüyorsanız tüpleri bağlat

0|0
    0|0
  • sürtüşmek...

0|0
    0|0
    • Evlendik artık çocuğa eziyet etmek istemem 😄

• en iyisi doğum kontrol hapı gibi duruyor :D yani biz erkekler için en rahat yöntem :P

0|0
    0|0
  • Hazreti gogleye sorsan daha mantikli.
    250 gramin halini 250 kisiye soruyon

0|0
    0|0
  • Biz doğum kontrol hapı kullandık 3 yıl, çocuk istiyoruz 8 aydır bıraktık hapı olmuyor çocuk Dr a gittik yumurtaliklari tembellestiriyormus hap, sen bişey kullanma bence kocan geri çeksin bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • Dogum kontrol hapina recete gerekmiyor. Ayrica igne olabilirsin aylik veya 3 aylik bide spermisit kullanabilirsiniz kadin genital bolgesine suruyor bunu bu jel hem bakterilerden korunma sagliyor hem hamileligi onluyor hemde kayganlastiricj ozelligi var

0|0
    0|0
  • Geri çekilme korumaz ya çekilmezsin bir an

0|0
    0|0
    • Kendinş geri çekme konusunda sıkıntı yaşamıyor ama yinede olabilir mi diyorum

• Olabilir

Kızlar Ne Diyor 2

• kilo aldırır

0|0
    0|0
    • Zaten çok zayıfım iyş olur 😊

• Çok zarari var ben 2 seneden beri kullaniyorum ve yan etkileri de oldu genellikle dogum hapi hormonlari kullanmak iste; zararli aslinda

0|0
    0|0
    • Korunmak için napabilirz peki? Geri çekilme yeterli mi yani

Yükleniyor...