Nişanlım içime boşaldı hamile değilim test yanlış olabilir mi?

Nişanlımla ilişkiye girerken o anki şeyle içime boşal dedim salak boşaldı ve aradan 15 gün geçti test yaptım ve hamile değilim sizce yanlış çıkma ihtimali var mı? 2 ay sonra düğün var zaten sizce çocuğum hiç olmaz mı buna rağmen olmadıysa?

Güncellemeler:
Güncell

0|1
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alaka Canım ilk basta olmadi diye olmayacak birsey yok olur insallah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Adetin gecikti mi?

0|0
    0|0
  • Kadınların yumurtalama dönemleri oluyor her boşalmada çocuk olacak diye bir şey yok rastgelmemiştir şansızlık

0|0
    0|0
  • 20 gün sonra belli olur 20 gün sonra test yap hamile değilsen ya onda ya da sende sorun vardır

1|0
    0|0
  • Cocuk yapma olayi zaten kolay bir is degil. Her bosalmada basarili yumurtlama olsa nufusumuz 40 kat fazla olurdu. Testin yanlis cikma ihtimali de var, cok endise ediyorsan bu durumdan, en sagliklisi kan testi.

0|0
    0|0
  • kan testi yaptır kesin sonuç

1|0
    0|0
  • Birsey olmaz her icine bosalma da hamile kalinsaydi. Tüp bebek olmazdi. Millet yapamıyor beceremiyor. Neyse dert etmez olan olmuş. En fazla cocuk erken dogunca anlaşılır ama. Herkes susarsa kurtarırsin ya da erken doğum de uydu birsey.

0|0
    0|0
  • Bazen spermler yumurtalığa ulaşamadan ölür. Belgeseli vardı. İlla her boşalmada hamile olcan diye bişey yok

0|0
    0|0
    • Sağlıklı ve yaşlarımız genç o nedenle direk olur diye düşünmüştüm şüphe düştü içime

• Ya bak eşin tek seferde senin içine milyonlarca sperm hücresi yolluyor , ve bu sperm hücrelerinin uzunnn bir yolculuğu başlıyor yumurtalığa gidene kadar... Yolculuk o kadar uzun ki , senin içindeki bazı hormonlar o spermlerin yumurtalığa erişene kadar yok ediyo , yumurtalığa en sonunda ya 1 sperm hücresi ya da 2 tanesi ulaşır milyonlarca sperm hücresinden... kolay değil yani..

• Düğüne az kalmış zaten ama hemen belli oluyor mu

0|0
    0|0
  • Kaset testler 1 aydan önce sonuç vermez yani negatif çıkması doğal.

0|0
    0|0
    • 10 günde çıkıyor diyorlardı garanti olsun diye 15 günde yaptım peki teşekkürler

• 14 günde kanda 30 gün üzerinde de kaset testte sonuç doğru çıkar. İlişki zamanındaki dönemin ovülasyon dönemine denk geliyor mu bu da önemli bir ayrıntı.

• nie ertesi gün hapı almadında bu stresi çekion

0|0
    0|0
    • Zararlı, regl dönemini bozuyor hormonlarla oynuyor

• Çocuk böyle gelişigüzel yapılmıyor ki ya :s

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı kullanaydınya

0|0
    0|0
  • yumurtlama donemi degilse az ihtimal

0|0
    0|0
  • Her boşaldığımız hamile kaldaydi rahat ol kalmamışsindir

0|0
    0|0
  • yumurtalama dönemleri oluyor her boşalmada çocuk olacak diye bir şey yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Keşke 2 aycık daha sabredeydiniz :) Yumurtlama dönemine denk gelmemişsin ama yine de test yaptır bir süre sonra

1|0
    0|0
  • terar test yap

1|1
    0|0
  • Her ilişkide hamile kalıncak diye bir kural yok ki öyle bir anlatmışsın ki sanki aylardır uğraşıyorsunuz çocuk için

0|2
    0|0
    • İlk defa korunmadık düğüne az kaldı diye

• Ne alakası var illa olmak zorundamı o güne denk gelmemiştir

1|1
    0|0
  • İlla tek seferde hamile kalacaksin diye bisey yok olmayadabilirsin

1|1
    0|0
  • her nişanlı seks yapıyormu?

0|2
    0|0
  • ''.. o anki şeyle içime boşal dedim salak boşaldı..''

0|0
    0|0
    • Ee yazdığımı yazdın da noldu

• devamında bişey yazcaktım buna çok güldüm diye gönder tuşuna basmışım yanlışlıkla öyle gitti

• Git düzgün bir test yaptır! Hastamede

0|0
    0|0
  • Ya herkesde tek seferde tutcak diye busey yok adedin gelmezse test yap testi erken yapmisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...