Kızlar, Anal muayneden çok utandım ya hemşirelerin bu yaptığı doğal mı?

hemoroid ve anal bölgede genişleme şikayeti ile doktora gittim ama sinir oldum sırf utandığım için özel doktora gittim ama hiç birşey diyemiyorsunuz birkere hemşirenin önünde makatınızı açmanız gerekli doktor gelene kadar hazırlıyorlar sizi muayneye... birde elleriyle popomu açtırması ve anal ilşki var mı diye sorması canımı sıktı ben geçiştirdim cvblarımı ama sizce hemşireler bu kadar dahil olmalımı muayne işine?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Ya igrenc bir Sey aslinda.)) inan Sen ne kdr rahatsiz oluyosan biz de bir o kdr rektal muayineyi yapmktan hosnut degiliz.

0|0
    0|0
    • hemşiremisin yakaladım yakaladım :D :D ee bende olsam olmazdım ama şu var inan benimkinde o sorunu yaşamazdın hem ağdalı hem bu kadar bakımlı bir popo göremezsin :D

• Yok Bee her gün popo gormyrm. Su an Kardiolojidym zaten. Ama her Halde cok Kolay parmk soka blcym kishilerde kuskulnrm

• Amanıınn bende şak diye oturuyor parmak ama kremliyse kremli deilae girmez :((

Kızlar Ne Diyor 3

• Emin ol onlarda çok memnun değildir bu durumdan işlerini yapıyorlar

0|0
    0|0
    • ya öylede ne bileyim utandım... sonra ben kızmıyımki anal ilşki soruyorsunuz dedim belli etmemek için yaptığımı... dediki kız erkek farketmez doktor hanıma bunu söylüyoruz ona göre muayne oluyor dedi

• Tabiki anlaşılır çok detaya girmeyeyim ama bizim cerrahlar anlıyordu

• iyikiiyiki bu ayrınıtıy bilmiyordum :D amaninn yani ilk andan itibaren anal ilşki yaptığım belliydi

• Saglik söz konusuysa müdahil olmali

0|0
    0|0
    • iyide popoyuda açıp bakmalımı yani bildiğin arkadan yaptınmı dedi ya :((

• Yapucak bir şey yok. tıpta utanma yargılama olmaz. Seni ekeştiricek halleri yok ya. Onlarda işlerini yapiyorlar

• Arkadan mu veriyor lan

0|0
    0|0
    • bu şekilde adlandırmasak... evet yaptım ama artık yapmıyorum hem bu garipsenecek birşey olmamalı doğal bir olay

• Istedigine ver bebeğim sıkıntı yok eleştirmek amaçlı yazmadım gay mısın demek istedim acikcasi

• evet pasifim tammyle ama çok kötü oldu arkam ya şu an hiç bişey yapamıyorum nasıl geçecek :((

Yükleniyor...