Kızlık zarı hakkında?

vajinamda iki üç gündür süren dayanılmaz bir kaşıntı var . özellike geceleri artıyor . sabah uyandığımda iç çamaşırımda pembemsi bir leke vardı . çok kaşıdığımdan deri mi mi kavlattım . kendi kendime zarıma mı zarar verdim anlamadım . kızlık zarı vajina girişinden kaçcm içerdedir?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Uzman erkekler buyrun :D

1|0
    0|0
  • 1.5-2 cm gerisinde vajinal açıklıktan.

0|0
    0|0
  • Zarar vermen için kanaman olması lazım kanaman olmadığına göre kızlık zarında sorun yok mantar olabilir

1|0
    0|0
  • Senin sorunun kızlık zarınla değil iltihapla ilgili. Yani mantar oluşumu ve akıntıyla ilgili. Akıntın kokulu geliyorsa iltihap söz konusu ya da başlangıç olabilir. Bence doktora görünmende fayda var.

0|0
    0|0
  • Ortalama 3 cm gibi bir derinliktedir. Kaşıyarak zarar veremezsiniz. Muhtemelen enfeksiyon veya mantar probleminiz var. Akıntı da oluyor mu?

0|0
    0|0
    • yok krem aldım eczaneden hiçbişey kalmadı mayasıl mı neyse ondanmış .mantar değil de neyse işte

• sivilceni patlatmışsın

1|0
    0|0
  • Penis basinin girecegi kadardir korkma zarla alakali degil o enfeksiyon kapmissin

1|0
    0|0
  • Kaşıntın geçti mi, yoksa devam ediyormu? Dış deride devam ediyorsa bir dermotoğa muayene olmalısın.

0|0
    0|0
  • Akşamları kaşınıyorsa bende de olmuştu ama bende tüm vücutta olmuştu. Kaşıdığım yer, sivrisinek ısırığı karması gibi ama çok daha geniş alana yayılıyordu. Bir iğneyle çözüldü iş.

0|0
    1|0
  • 3-5 cm

,

0|0
    0|0
  • mantar olabilir sıkıntı var sende doktora görün

0|0
    0|0
  • Hastalıklı erkeklere yalatırsan enfeksiyon kapar hasta olursun işte aklın başına gelsin.

0|0
    0|0
    • manyakmısın sen ya ne alakası var üstelik ne biliyosunda yorum yapıyosun

• valla sizler nerde yaşıyorsun ben anlayamıyorum yorumlarınızı okuduğumda . ben Türkiyedeyim çevremde sizler kadar rahat yaşayan kimseler yok . ya atıyosunuz ya büyükşehirlerdesiniz. ben sizin gibi rahat ortamlara sahip değilim .burda hala ayıp olan şeyler var

• Her türlü pislik aslında küçük yerlerde daha çok dönüyor ordaki baskının yaptığı caziplikle miller neler yapıyor.

• vajınan mantar olmus sen bı doktora görün sıvı akıntı seklınde var mı?

0|0
    0|0
  • 1 vya 1,5 cm için dedir ama kaşımayla bozulmaz derni zedelemişsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 4 cm içeride

0|0
    0|0
  • mantar olabilir

0|0
    0|0
  • Öyle kaşımayla falan bozulmaz merak etme.

Derini tırnağınla zedelemiş olabilirsin ordan gelmiştir o.

1|1
    0|0
Yükleniyor...