Yardımcı olurmusunuz? Sütyen sorunu?

arkadaşlar omuzlarım geniş. bu yüzden göğsümde geniş ama orta büyüklükte. Resimde ki (volkan) gibi. Merak ettiğim şey şu. Genelde evde sütyen takmıyorum. Bu daha da dolgunlaştırır mı yoksa hem büyümez hem de sarkar mı? Çok takıntılım vücut konusunda. Yardımcı olun?Yardımcı olurmusunuz? Sütyen sorunu ?

0|3
2|19

En İyi Kız Görüşü

• Benim de ayni dediğin gibi 80b ama kucuk duruyor omuzlardan dolayi 😞 pek bir etkisi yok genetikle alakali büyütüp büyümemesi için evde takma kist yapabilir çok zararlı çok büyük değilse sarkacagini sanmam ama buz kupuyle sarkmasini onleyebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Saglikciyim sana durumu şöyle ozetlemek gerekirse çok sıkı sütyen gelişmesini engeller sutyensiz olması sarkmasini engeller sütyen takacaksin çok sikmayacak ama sütyen kavrayacak göğüslerini ve dik bir şekilde durmasını saglayacaksin öyle gelişecek özelden mesaj at yardimci olurum

1|0
    0|0
  • Walla çok hoş bir göğüs tipi
    böyle yapıda olup sarkan çok azdır sanırım yerçekimine meydan okur gibiler sanki :D

1|0
    0|0
  • Memelerin harikaymış valla bence sütyen kullanki sarkmasın

1|0
    0|0
  • Güldürdün beni.. volkan 😂😂 o nilüfer de neymiş 😂😂. Bildiğin gibi devam et. Egzersizleri unutma ama.

0|0
    0|0
  • Çorba kasesi veya armuta dönme ihtimali yüksek oyüzden ben takmalısın dik gögüs ve dik gögüs ucu çoğu kişide yok değerini bil iyi kullan

0|0
    0|0
  • cesaretlisin

0|0
    0|0
  • oha volkan gibiyse sarkması çok zor ki

0|0
    0|0
  • çook güzelmiş gerçekten

0|0
    0|0
  • Mango ne la öyle meme mi olur

0|0
    0|0
  • Evli misin ki

0|0
    0|0
  • görmem gerek

0|0
    0|0
  • Volkan en güzeli

0|0
    0|0
  • Sen takma sütyen falan güselim. Ben tutarım onları sarkmaz hiç. :D

0|0
    0|0
  • Tak dikleştirir

0|0
    0|0
  • Ilk once o memelerinden sikarak seni tebrik etmek isterim gayet basarililar :) evde sutyen tak sarkar buyumesi icin dpor gida ve masaj 3lusunden yararlan ;)

0|0
    0|0
    • hahaha :D

• Ya gelsene biz senle bir konusak ya eglenceli birine benzion 😂

• Birşey olmaz bırak evde sallansın. Okula giderken takarsın genelde büyük değilde dar sütyen alanda fayda var

0|0
    0|0
  • volkan süpermiş

0|0
    0|0
  • göğüs volan gibi olacak

0|0
    0|0
  • Arasına sokayım hosuna gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende merak ediyorum bunu benimki de öyle düzgün cevap veren olursa soylersin canm

0|1
    0|0
Yükleniyor...