Hamile kalır mıyım?

Erkek arkadaşımla sevişirken bacağıma boşaldı daha doğrusu o bacağıma dedi ama vajina bölgemde de sperm vardı hemen temizlendim bakireyim sizce hamile kalma olasılığım nedir?

Güncellemeler:
Bakire olanların da hamile kalabilme olasılığı var bilip bilmeden yorum yapmayın
Ahlak dersi verecek olan kalabalık yapmasın. 2 yıldır birlikteliğim var önüme gelenle yapmadım heralde. Herkesin kendine göre günahı varbuda benim günahım ve kimseyi zerre ilgilendirmez

0|2
4|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Olasılık %50.

1|0
    0|0
  • Start çizgisini geçmediyse yarış başlamamış demektir ve başlamayan bir yarıştan da doğal olarak netice çıkmaz

1|0
    0|0
    • Umarım :( Çünkü bikaç yerde okumuştum bakire olsam da riski var diye

• Bakirelikte hamilelik olasiligi azda olsa vardir bu tip durumlarda dikkat etmk gerek

1|0
    0|0
  • İhtimal var yani

1|0
    0|0
  • İçine Temes Etmediği Süürece Sıkıntı Yok

1|0
    0|0
  • Bakireysen zaten kalmazsın

1|0
    0|0
  • Bakiresin! Hamile kal da bakireligin hakkini ver o zaman.

0|0
    0|0
  • Yeni bir Meryem çıkmaz ortaya merak etme

0|1
    0|0
  • Ulan içmediğim içki kalmadı, sarhoşluktan yaşamadığım kafaları yaşadım şu ben bakireyim kafasını çözemedim.

0|0
    0|0
    • Git algılayabileceğin mecralarda yorum yap o zaman Allahın keşi

• Ulan yapıyorsunuz ona sözüm yok bari düzgün yapın ben bakireyim diye takılmayın kaşar ruhlu insanlar.

• Sence ordan bakınca kendimi birilerine bakire olarak yutturmaya çalışıyo gibi mi duruyorum? 2 yıllık bir ilişkim var zaten tam ilişkiye girmemek sadece bizim terciğimiz yoksa yok bakireliğim bozulmasın gibisinden değil yani. Ha Allah korusun oldu da ayrıldım başka birisi oldu hayatımda emin ol ki önceden yaşadıklarımı söylerim kimseden de gocunmam. Senin gibi 3 kuruşluk beyni olan insanlardan ahlak dersi alacak değilim

• İlișkiye giriyon ama bakiresin bu neyin kafası la

0|0
    0|0
    • Okuma anlama problemin mi var? İlişkiye girdim mi dedim? Seviştik dedim bakire olduğuma göre demekki içime girmemiş? Bunu idrak etmek bu kadar zor olamasa gerek?

• Allah bozmazsa evleneceğim adam bu zaten 2 yıllık ilişkimiz var seneye de nişan düşünüyoruz

• İnsallah evlenirsin zina yaptığının farkındasındir cok buyuk gunaha giriyon

• Mali boşaltMadan önce önlem alacaktın

0|0
    0|0
  • kaldın kesin

0|0
    0|0
  • Tabi canım vücudun spermi emer hamile kalırsın iyiki hemen temizlemişsin...

0|0
    0|0
    • temizlendim derken vajina bölgemi yıkadım. Çok komiksin

• Sana cevap ver diyen mi oldu ne bu havalar? Çoğu yerde de ihtimal olabileceğini duydum ki bilen kişilerden bilgi almak için buraya yazdım. Bu forumun amacı bu adı üstünde kılar soruyor. Ego kasılacak ya da milleti eleştirilecek yer değil. Şimdi kaybol

• Bu sözler söylediklerimi çürütmüyor malesef...

• böyle giderse kalırsın her yerine döl değmiş ama bakiresin senin beyni ni yıkatman gerk

1|0
    0|0
    • kiramen katibinmisin? Sanane benim günahımdan?

• günahından bana ne onun hesabını sen verceksin kendini bakire diye adlandırman uyuz ediyor beni yoksa kime verirsen ver çok umrumda değil ahlek bekçisi değilim

• evet bakireyim de kızlık zarım hala yerinde ve bunu dert edecek kişi sen değilsin git başka yerde uyuzlan

• bacağın hamile kalır evladım korkma

0|0
    0|0
  • Bunun için bazı özel sorular sormam gerek cevaplarına göre net yorumlar yapabilirim...

0|0
    0|0
  • olda göre

0|0
    0|0
  • kesinn

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun varr

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Bisi olmaz ya

0|0
    0|0
  • Gerizekali mal

0|0
    0|0
  • İçine kaçtıysa olur da sen niye böyle bir şey yaptın? Bu kadar basit olmayın. Ahlaklı edebinde biri olmayı denemelisin.

0|0
    0|0
    • Ya benim ahlakım seni zerre ilgilendirmiyor.

• Sağolasın

• Bence yol yakınken dön yanlış yoldan. Evlenene kadar bekleyebilen erkeğin senin gerçek erkeğindir.

• İns kalirsin.

0|0
    0|0
  • Ne mallar var ya. Yok hamile değilsin merak etme. Bakireyim diyor birde bacım. Şu kategoride troll ve alakasız sorularda vazgeçin artık.

1|0
    0|0
    • Zorunuza giden ne ya? Cevaplamayıver kardeşim bilen insanlara soru soruyorum ben alakasız saçmalama

• Keşke kalsan iğrenç varlık bakireymiş dayanamaz sokar umarım

1|0
    0|0
    • Oğlum olursa adını da 'gizli üye' koyarım.

• he anasını satayım derdi seni mi gerdi? hadi ordan şimdi burdan beyin fukarası

• Allah senin gibilerin belasını geberin

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...