Goguslerim çok küçük. Psikolojim bozuldu ne yapicam?

Goguslerim o kadar küçük ki, birileriyle sevgili bile olamıyorum utandigim için. Psikolojimi bozdu cidden bu durum. ne yapabilirim?

0|2
1045

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma.. Küçük sevenler de cok var. Kendini bunun için uzmene değmez

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkek senininle goruslerini için mi birlikte olacak? Eger olacaksa da salla gitsin cunku buna değer değil ayrıca kucuk gogus buyuk gogus den daha iyi inan bana mesela yazın buyuk bir sorun oluyor 😔

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 44

• Yahu kafayı mı yedin 😂 Ne olacak memen küçükse. Memen için seveni zaten boşver. Sev kendini memelerin ufak olması itici veya çirkin değil.

1|0
    0|0
  • kimi erkek büyük sever kimi ise küçük. bence dert etme bunu, büyük olanların da kendine has sorunları var yazın çok terlemeleri, istedikleri kıyafetleri giyememeleri gibi.

2|0
    0|0
  • bunu önemseyen insanlarla çıkma, çünkü gerçekten pek önemi yok

1|0
    0|0
  • Dostum hiç kendini üzme. Emin ol ki öyle daha şekersin. İri göğsün olsa ne olacak

1|0
    0|0
  • Krem ve bitkiler bir işe yaramıyor maalesef, internet ve tv'lerde bu reklamlar kol geziyor ama hepsi para tuzağı.. göğüsler süt bezeleri, yağ dokusu ve biraz da kas dokusundan oluşur. Yağ dokusu kas tabakasının üstüne geçip göğsü kapladığı için büyüme bir noktada durur. Önemli olan işte o az olan kas dokusunu harekete geçirip biraz daha büyütmektir. Bunun için sana kendi kendine yapabileceğin bazı masaj yöntemleri tarif edebilirim.. Burdan birçok kıza bu şekilde yardımcı oldum ve inanılmaz değişiklikler olduğunu söyleyebilirim. Ama önemli olan sabırla hergün bunu yapman lazım.. en fazla 2 ay sonra dik dolgun ve en az bir beden büyümüş olurlar.

0|0
    0|0
  • demek ki büyük olsa sevgili olduğun zaman bişeyler yapacaktın yakalandın :D

1|0
    0|0
  • Sıkma canını.

1|0
    0|0
  • mankenlere falan bak geneli öyle
    akmaz sarkmaz mis gibi göğüs işte

0|0
    0|0
  • Boyutlara takılmamak gerekli.

0|0
    0|0
  • doğal yağlarla filan büyüt masaj yaparak.

0|0
    0|0
  • bedenine değil sana aşık olan birini bul

0|0
    0|0
  • Kucuk olunca sevgilimi olcan yoksa sevismeyemi sevgili?

0|0
    0|0
  • Ne kadar kucuk

0|0
    0|0
  • neden kaygılanıyorsun

0|0
    0|0
  • buna o kadar takılma biri seninle göğüslerin için olacaksa zaten uzak dur ondan

0|0
    0|0
  • Cok basit.
    Estetik.
    Yapmam diyorsan ki bazisi kucuk sever.
    Kucuk seveni bulamadinmi. buyuk seveni baska sekilde etkile ;)

0|0
    0|0
  • canım sadece ergenler meme ye önem verir. o yüzden takma kafana

0|0
    0|0
  • kanser değilse iyidir

0|0
    0|0
  • memelere dambıl bağla aşağı doğru sarksınlar azcık :D

0|0
    0|0
  • Saka yapıyorsun sırf memen içinmi birlikte olacaklar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 9

• Estetik müdahale dışında yapabileceğin bir şey yok. Benim de küçük ee napim yani sanki kendim çalışıp didinip buna layık olmuşum gibi utanacak mıyım, öyle denk gelmiş.

1|0
    0|0
  • fazla kafaya takma kafayı yersin canım.. benim gibi destekli sütyen, destekli atlet kullan.. zamanla büyürmüş..

1|0
    0|0
  • Dolgulu çamaşır kullan en azından disardaki insanlarin gozunu ve senin de özgüvenini doldurur

1|1
    0|0
  • aldır kanka :D :D :D :D komple kurtul ahaha :D

0|1
    0|0
  • Ya ne olucak fazla takmaya gerek yok büyük oluncada rahat olmuyo istediğini giyemiyorsun falan

0|1
    0|0
  • takma yaa

0|0
    0|0
  • Nasipse büyür ileride. 😐 dert etme

0|0
    0|0
  • Estetik ol

0|0
    0|0
  • estetik operasyonları araştırabilirsin, yağ transferi yöntemiyle Estetik internationalda doğal yöntemlerle işlem yapılıyormuş

0|0
    0|0
    • Çok pahalı işlemler. Daha ogrenciyim

Yükleniyor...