Arkadaşlar benim ilk gece ile ilgili bir sorum olacak

uzun zamandır görüştüğüm biri var. çok seviyoruz değer veriyoruz evlenmeye karar verdik. evlenmeden aramızda birşey olmaz ama evlendiğimiz gece kaçınılmaz. çok araştırdım her kızın ilk ilişkisinde kanama olcak diye birşey yok, kızlık zarının yapısı gereği bazıları zar olmadan doğuyor bazılarınınki ise sadece doğumda kanama yapıyormuş herkesin kızlık zarı da farklı. diyelim ki onlardan biriyim, hiç doktor kontrolüne girmedim çünkü. bu durumda kanama olmazsa kocam benden şüphelenir mi aramız bozulur mu? bir de kızlar ilk ilişkiniz nasıldı çok korkuyorum onu çok seviyorum ama çok canım acır mı çok da utanırım ben :(

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Canim oyle bir sorun olsada doktorla gorusebilirsin. Hem neden esin sana guvenmesin ki yasamadim diyorsan yasamamissndir. İlk geceden korkma bnce zaten yakinlarin durumu sana daha iyi ifade edecektir korkma rahat ol ve esinin tadini ve yasadiklarinin tadina odaklan.

1|1
    0|0
    • Teşekkürler :) ama yine söylüyorum kendini kasma rahat ol ve akışına bırak.. bende evlenince ilk gece böyle yapacağım :)

Erkekler Ne Diyor 11

• evlenmeden iki gün önce bekaret raporu al...gerdek gecesi kocan ne iş diye sorarsa kapı gibi doktor raporunu gösterirsin...

2|0
    0|0
  • kocan suphelenır aranız bozuur

0|0
    0|0
  • Zar beyinli değilse bişey olmaz. ikinci soruya gelince, ilk olduğundan illaki acıyacak ama abartılı bir şekilde değil, ilk gece abartmazsanız bir şey olmaz.

1|0
    0|0
  • Bence Evlenmeden önce Jinokolaga Gözüksen iyi olur Kocanı Okadar çok düşünüyorsan aranıza ufak Tefek Şeyler Girmesin

0|0
    2|0
  • hanımefendi tıp fakültesi kadın hastalıkları son sınıf öğrencisiyim mesajla dönermisinizz yardımcı olmak istiyorum buradan yazınca gayri resmi gibi oluyo

0|0
    0|0
    • arkadaş listemdesiniz zaten ama bu konu hakkında kim oldugum görünerek konuşmak istemiyorum..

• siz bilirsiniz gecmiş olsun

• milyonda bir oda sana mı gelicek. olduki oldu doktor doğruyu söyler acı ah ile oh karışımı ile sonuçlanıyor sanırım ne demek istediğimi anladın

0|0
    0|0
  • cok canın acımaz yeter ki cok kasma kendini sayet kocan şüphelenir diyorsan evlenmeden rapor al

0|0
    0|0
  • Şüphelenmek ne kelime afedersin ama ağzına sıçar etmediği hakaret kalmaz o an onun gözünde çok farklı bir duruma düşersin ne desen inanmaz mecbur gidip muayene olup rapor alarak ikna edeceksin.

0|0
    3|0
  • son noktayı ben koyayım ilk gece neler olur

1-erkek ilişkiye girmeden önce abdest alıp 2 rekat namaz kılar

2-ilişkiye girmeden önce kadının gergin olmaması lazım eğer gerginse moral düzelten korku ve endişeyi gideren ilaçlar var onlardan alsın

3-benim size tavsiyem yumuşak bir yatak yerine yer yatağında bu işi yapın çünkü kadın canı azda olsa acır ve beline zarar verebilir

4-kulaktan duyma laflara ve doktorların psikologların halkın dediklerine falan inanmayın korkulacak ve endişe edilecek bir durum yoktur

5-erkekler için sünnet kadınlar için bekaret kutsaldır

6-kadın kesinlikle altta olmalı ve dizleri,ni hafifçe yukarı kaldırmalı

7-eğer gerginlik 2 taraf içinde geçerli varsa mutlaka sakinleşmeli heyecan azaltılmalı bunuda aşk sözcükleriyle ve okşayarak öpüşerek sağlayabilirsiniz eğer yinede hala gerginlik varsa ilaç alın

8-hem erkeğin hemde kadının en önemli günü olduğunu unutmayın ve asla acele etmeyin

9-erkek penisi tam olarak serteştiği zaman kadında eğer ıslaklık oluştuysa yavaş yavaş girsin kesinlikle ama kesinlikle acele etmek yok

10-kızlık zarı yırtılıpta kan geldiği zaman mutlaka ilişkiyi bitirin erkek hemen kadın 1 saat bekledikten sonra banyo yapsın

11-en az 24 saat kesinlikle ilişkiye girmeyin

12-unutmayınki 2 tarafta acele etmemeli ve yukarıda yazdışıklarımı aynen uygulamalı

13-ben bunları nerden biliyorum çünkü 2 evlilik yaptım da ondan

diğer olaya gelince kızlık zarının yırtılıp kanamanın olmaması olayına gelince bu olay sadece 100 bin kadında bir tane çıkan bir olaydır dolayısıyla eğer başından istemediğin bir olay geçmişse erkek bunu zaten anlar ama eğer 100 bin kadından biri isen o zaman senin için çok zor bir durum erkek zorladıkça zorlar seni çünkü beceriksiz olduğu hissine kapılır

dileğim normal bir kızlık zarına sahip olman

2|0
    0|0
  • bakire degilsin kocami nasil kandiririm diye burda laf ariyorsun degilmi :))

0|0
    8|2
  • onu bunu bosverde keske tek derdin kanama olsa acyı ne yapacaksın birkere sen ilk gece ilişkiye girmeyi beklme sen cocuk gibi cıgırıp kacacaksın emin ol o kan umrunda bile olmaz o zaman:D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...