Asansörde sapık var( Çok şükür sonunda )

Allahım çok şükür sonunda bu şerefsizlerden birini yakalamışlar...

Bu sitede de hatrı sayılır miktarda bu şerefsizlerden denk geldi maalesef,

-------------------------------------------------------------------------

İstanbul Ataköy 9. Kısım'da bulunan bir sitede oturan Z.A., 155 polis imdat ihbar hattını arayarak, oturdukları blokta asansöre binen bir kişinin cinsel organını göstererek mastürbasyon yaptığını ve kendisine elle taciz ederek kaçtığı ihbarında bulundu. İhbarın ardından Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü Bakırköy ekipleri olay yerine giderek, güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Sitenin ve asansörde bulunan güvenlik kamerası kayıtlarından sapığın eşgalini belirleyen ekipler, Ataköy çevresinde uygulama yaptı. Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde uygulama yapan Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kamerasından tespit edilen sapığı yakalayarak gözaltına aldı. Evli olduğu öğrenilen 31 yaşındaki T.T. kendisini yakalayan polislere, suçlamayı kabul etmediğini söyledi. Olay Yeri inceleme ekipleri asansör içindeki sperm örneklerini inceleme altına alırken, sapıktan şikayetçi olan Z.A. ve B.C. sapığı teşhis etti. Bakırköy'de oturduğu öğrenilen T.T. ifadesinin ardından Bakırköy Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi.

---------------------------------------------------------------------------------

Takvim gazetesinde okumuştum bu haberi, Sizin yorumlarınız nedir?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Cinsel sapma var adamda , sapmasını düzeltmek babında gönye ayarı lazım ...

0|1
    0|0
    • Ya inan bana ayar oluyorum bunlara, bu kanı bozuklar milletin anasına bacısına oralarını buralarını açıyor sonra p*rno paylaşım sitelerinde pişkin pişkin paylaşıyorlar, bu sitede de var bu cibiliyetsizlerden, ufak arama yeter, yok komşunuzu çıplak gördünüzmü,yok mast yaparken perde açık kalmış komşu şikayet etmiş...Bela anmayı sevmem ama .. neyse ben yine sevmeyeyim hadi :)

• teşekkür ediyorum efenim ... link

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Yuh dıyorum. Sapık ıste adı ustunde. Tıksınlar ıcerı. Icerde sıslerler kıcından zaten.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bide taksici vardı,binen müşterilere şeyini gösteriyodu. Gündüz tarifesi acar misin diyosun,açtım zaten diyor.sapık ışte,ruh halleri bozuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...