Hamile miyim lutfen yardim edin?

Arkadaslar merhaba esimle birlikteligimizden sonra ben ertesi gun hapi aldim fakat sonraki ay adet olmadim 15 gun geciktim test yaptim 2 kere ust uste ve gayet de belirgin net 2 cizgi cikti. Hamileyim dedim herkes ogrendi pek istedigimiz bir donem degildi ama oldu sandik. Doktoro gittik normal goremedi alttan bakti ve orda da kese gorunmedi. Kan testi yapilcak o gunu bekliyoruz ama ben dayanamadim bir test daha yaptim dun farkli. bir markanin o da pozitif cikti ve aninda tik tik 2 cizgi beliriyor. Ve bugun tuhaf olan sey adet kanamasi. gibi kanamam. basladi yani test pozitif olmasa kesin adet oldum dicem yerlesme kanamasina benzemiyo. cok. kafam karisti cok kotuyum dis gebelik olabilir mi o kadar insan ogrendi heveslendi basina boyle bir durum gelen var mi cevaplarinizi bekliyorum.

1|1
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dis gebelik buyuk olasilik.

0|0
    0|0
    • Neden oyle dusundun idrar testlerinin yanlis olma ihtimali varmidir

• 3 tane yapmışşın, 99% gebelik var denebilir. O idrar testlerinin zaten hata payı epey düşük. Ertesi gün hapı kullanımına rağmen hamile kalmak zaten iyi değil, çoğunlukla dış gebelik oluyor. En iyi tabi kesin sonucu görmek.

• Keseyi gormedi doktor hamile de olmayabilirsin dedi iyice korktum bende :(

En İyi Kız Görüşü

• hımm öncelikle sen malesef hamileyken hap almışsın çünkü ilişkiye girdikten iki hafta sonra sprem rahme yerleşiyo o kanama muhtemel aldığın hap yüzündendir bebeğe zarar verme ihtimalin var. hamilesin bendede önce silik ikinci çizgi çıkmıştı sonra ilerleyen günlerde belirgin cıktı kanamalarım oldu gayet normal rahim hazırlanıyo çünkü korkmana gerek yok hamilesin =)

0|0
    0|0
    • Yani hazirlik icin kanaman var diyosun bebegim insallah sagliklidir. Ultrasonda da gozukmedi ki :(

• Dis gebelikten cok korkuyorum :(

• malesef o konuda bir şey söylemek çok zor eğer dış gebelik belirtileri sende mevcutsa muhtemel kürtaj son çaredir ancak yoksa ve beta hcg değerin yüksekse hamileliğin sağılıklı demektir

Erkekler Ne Diyor 4

• kanama olması normal değil başka hastahaneye git kan testi için neden gün bekliyorsun ki

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • İnşallah değilsindir.
    Ertesi gün hapı bebek için büyük risk

0|0
    0|0
  • Ewt hamilesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimyasal gebelik olması yüksek ihtimal düşük yapıyor olabilirsin acile git

0|0
    0|0
    • Düşük nasil oluyor biliyor musunuz tesekkur ederim cevabiniz icin

• Maalesef gebelik tam oluşmadan adet kanaması ile düşebiliyor bunu sadece testlerde görüyorsun ama ultrasonda görünmüyor ama yine de git sen acile

• hamilesin

0|0
    0|0
  • Hiç bu kadar karışık bir durum görmedim. İki çizgi varsa hamilesin ve bariz 5 haftalık kese çıkar ultrasonda

0|0
    0|0
  • buraya yazana kadar uzman bir yardım alsana? Çünkü hiç normal bişey değil

0|0
    0|0
  • Doktorluk bir durum bu kanama işi bozmuş hiç başıma gelmedi iki gebeliğimdede kanama

0|0
    0|0
Yükleniyor...