Anüs çevrendeki kıl?

Arkadaşlar sevgilim ile anal ilişki yasadik ve yaklasik bir hafta sonra bana anüs cevremde kil olduğunu söyledi utanmadim tabi ama bir yerde okumuştum seven erkek sevdiğinin ağdayi geciktirmesinden rahatsız olmaz diye, ama mesela benim biyik almayi unuttugumu falan hep söyler bana ki bunu tiksinerek de söylemiyor. Şakayla karışık bazen beni güldürmek için söyler, Arkadaşlar sizce seven erkek sevdiğinin ağdayi geciktirmesinden rahatsız olmaz Lafi dogrumudur.

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle birşey yok.

Seviyor diye kıllarınada mı katlanacak

1|1
    0|0
    • seven kız sizin kıllı böğrünüze katlanıyor ama?

• Zaten erkek arkadşım temiziğine dikkat ediyor darısı başınıza pis varlıklar

• @Anyelaaa61 He tamam kardeşim haklısın sen.
      Akşam akşam senin abzürt tavırların ile uğraşamayacağım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Yalan..
    Her erkek bundan rahatsız olur fakat gerçekten seviyorsa kırmamak için belli etmez.

1|1
    0|0
  • dogu pozisyonda kal jiletle kessin sevgilin

0|0
    0|0
  • tatlım senı sevmıyor sevse anal yapmaz kadını en aşağılayıcı ılışkı haram kadına zararlı
    sen kıldan tuyden bahsedıyor dıyorsun
    bende bır kızal arabada sevışıyordum dersane donemınde
    kıbarlık yaptım kılotunu cıkardım baktım bxklu kızdım
    oda optu ve oral yapmaya başladı ve gıyerken kendı gıyıdı bana gıydırmedı :(
    temız olmak lazım ama kıl olayı olabılır sorun etmemesı lazım ama senı sevmıyor alacagını aldı tekmeyı basacak sana

0|0
    0|0
  • La ne pissin alsana killari

1|0
    0|0
  • ya seni başkası yesin bizde sana akıl mı verelim

0|0
    0|0
  • Ben olsam güzelce köpüklerdim alırdım bir permatik güzelce temizlerdim mis gibi yapardım deliğinin etrafını sonra yalar öyle zikerdim

1|0
    0|0
  • Evet doğrudur bende bazan şaka yaparım bacakların benimkine yaklastı naber pala falan o anki duruma göre ama rahatsızlık vermez

0|0
    0|0
  • Senin ona vermen dogru degil ama sana söyleyeyim
    bu yoldan dönebilirsin

0|0
    0|0
  • Olmamali ama tuy olmasin iki deligide sabaha kadar yalar emerdim

0|0
    0|0
  • bilemicem ama ben bir kaç defa görmüştüm bıyıklı kız :D

0|0
    0|0
  • Tiksiniyor yoksa söylemez

0|0
    0|0
  • psslikk

0|0
    0|0
  • İnsanlık halidir olabilir alınmamış olabilir ama gidip de cafer gibi olmasın yani :D

0|0
    0|0
    • Çok da yoktu ya rahatsız olmaz diye düşünmüştüm

• O sevgilinin düşüncesine bağlı bence az kıldan bişey olmaZ ama egolu temizlik hastası biri ise o zaman sorun olur

• kıllı nasıl ilişki yaptınız?

0|0
    0|0
  • Yalan yalan yalan.. o ne oyle be yataga girceksin senin kadar killi bisey.. igrenccc:(

0|0
    0|0
  • Seven erkek kıldan tüyden asla tiksinmez hijyen demek. kilsiz demek değil

0|0
    0|0
  • Ben de anal ilişkide rol aldım temizliğime de mecburi dikkat ettim karşı cinsim gay olduğumdan beğenmez ki zaten zar zor kendimizi avutuyoruz. Konuya değineyim bence seviyordur ama olmuşken en iyisi olsun diyordur bence

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim görüsunuz için sizin işiniz de zor kolay olmuyordur. Bende galiba işime gelen şekilde bir görüş gelince sevindim 😂😂

• Çok teşekkür ederim 😊😊

• Ne yaptim ki :)
      Ne zaman istersen sorabilirsin :)

• çok varsa olablir.

0|0
    0|0
  • Aa bende bir yerde okumuştum seven erkek kadına bu şekilde yaklaşmaz ve bu güzel anı bekler diye. Seni yemişler..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevmekle alakası yok ki tam iz olmalı insan

0|0
    0|0
  • Yok be dorun etmezonda yok mu sanki takma

0|0
    0|0
  • Anal ilişkiyi o mu teklif etti sende onayladın mı? bir erkek değer seviyorsa anal teklif etmez. Şakayla karışık da alttan alttan geçirmiş sana lafı. Sende şunu diyeydin ben senin göğsündeki göbeğindeki kıla karışıyormuyum :D (yoksa bile kıllı yerlerine saldırı yapıp kendini savun ;) )

0|0
    0|0
  • Adam seni evliliği beklemeden anal becermiş sen seven erkek diyosun 😆

0|3
    0|0
  • ani mi oldu ne oldu? hazırlıksız mı yakalandın yoksa umursamadın mı?

0|0
    0|0
    • Ani değil de umursamadim şahsen

Yükleniyor...