Bakirelik onemlimidir sizce?

Arkadaşlar bakirelik öneimidir sizce kizlar bu sorum size gelsin düşünceleriniz neler?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 8

• Artık dizilerdekini sokaklarda görüyoruz. Çok rahat şekilde sergiler hale geldi insanlar. Zinayı helâlmiş gibi gösterenler giderek artıyor..
    "Kur'an da size ne emredildiyse, tersini yapın" denilseydi ancak bu kadar çığrından çıkabilirdik!
    Peki hiç düşünüyormuyuz? Ya işlediğimiz bütün günahlar alnımıza apaçık yazılsaydı?
    -Bizi utandırmayan Rabbimize hamd olsun.
    İslâm güzel din kardeşim. Her şeyini helâline sakla, ona tertemiz olarak sun sakladığın çeyizini..
    Helâl dairende "HELÂLİN" le yaşa.. Dört duvar arasında kalsın orda burda anlatma!
    Ama sakın dozunu da aşma.
    Bu dünyanın öbür dünyası var unutma.
    Rabbim şeytan ve nefsimizin isteklerinden muhafaza eylesin ümmeti Muhammedi inşaAllah... (Amin) Dua ile..

1|1
    0|0
  • benim için çok önemli ben ona o bana özel olmalı :D :D

0|3
    0|0
  • Değildir.

0|1
    0|0
  • @marilynWomanson a söyleyin namus iki bacak arasında değildir AMA ! namus beyinde başlar iki bacak arasında biter bilmem anlatabildim mi he tabi bakire olmayan birisi için bakirelik önemli değildir sonuçta onda o yok (beni engellemiş @Abdullahcan28 bir etiketleyiver de okusun ) bu arada tamam ben cahilim @marilynWomanson sen sevişmeye devam edebilirsin

0|1
    0|0
  • ben daha önce ilişkiye girdiğim için dinim bakireyi bana yasakliyor. ilişkiye girmemiş için evet mutlaka bakire olmalı.

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • önemli kadın da erkek de iffetli olcak okadar

0|1
    0|0
  • Önemli

0|2
    0|0
Yükleniyor...