90b olan göğüslerimin kilo verince 80e içmemesi için neler yapabilirim? Detay önemli bakar mısın?

Boyum 165 kilom 67 ve ben yaklaşık 12-13 kilo vermeyi planlıyorum 55-56 gibi olmak istiyorum ama göğüslerim 90b ve biliyorum kilo verince nedenim küçüleceği için sütyen bedenim de küçülecek ama en azından 85 olsun istiyorum çok küçülmesin şu an aslında gayet iyi ama kilodan dolayı yanlarda taşma oluyor ondan da memnun değilim hiç bir fikrim yok ne yapmam lazım küçülmemesi için?

Güncellemeler:
İnmemesi*

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1,65 cm
    67 kg.
    vermek istediğin kilo 12-13.
    çok iyi bir diyet ve spor programıyla vermelisin o hedeflediğin kiloyu, kilo-boy endeksini zorlamasın, dengesni bozmasın.
    vücudun şu an ki durumuna alışık, olurda eğer bir anda verirsen veya sağlıksız verirsen o kadar kiloyu çok kolay hasta olmaya, sürekli yorgun olmaya başlarsın. bir diyetisyen eşliğinde istediğin kiloya ulaşmanı tavsiye ederim.
    ve evet, kilo verdiğinde göğüslerinde küçülme kesinlikle olacaktır, sonuçta yağ, kas, sinirden oluşuyor onlarda. ama ne derece de küçülürler orasını bilemem.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilo verince küçülür muhtemelen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ölçülerin nedir tüm olarak şu an?

0|0
    0|0
    • 95-(olabilir emin değilim, fazla da olabilir)78-105

• Gogus kuculmez sen rahat ol sen kilonu ver gerisi kolay o tasma koltuk altii goguslere sahip oldugun icin

0|0
    0|0
  • Biraz küçülür ama dha kötüsü, kilo vermen sarkmalarına sebep olur.. Çok spor yapmalısın, deriyi sıkılaştırıp gerginleştirmek için... eğer 55 kiloya inersen, zaten 80 ya da 85 beden memeler gayet iyi durur... C cup iyi olur sana...

0|0
    0|0
  • Küçülmez meme

0|0
    0|0
  • Kilo verince memişlerde küçülüyomu ala ala şaşırdım yani

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • sadece incelceksin ya spor yapabilrsin aslında mesela bacak çalışırsın kalça karın felan

0|0
    0|0
  • Gorsem bir

0|0
    0|0
  • Fotograf ekleseydin

0|0
    0|0
  • Fitness egitmeniyim yardimci olabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0