Kapat

Sabah kalkinca erkekler çişini yapmakta zorlaniyomus doğrumu ve neden?

Sabah kalkinca erkekler çişini yapmakta zorlaniyomus doğrumu ve neden? Pozisyonlari falan vardi yaparken zorlaniyorlarmis neden? bizde öyle birsey olmuyor.

Güncellemeler:
Erekte nasil oluyor ya cok garipsiniz erkekler 😄😄

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• hala öğrenemediniz idrara sıkıştığımızdan alet kalkık oluyor kalkıkkende işeyebilirsin ancak sidiğin ağzına kadar fışkırabilir ya da deliği tutturamazsın bu yüzden onun inmesini beklemek gerekiyor beklerkende daha çok sıkışıyorsun erkek olmak çok zor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 30

• Bizde de öyle bir şey olmuyor.

0|0
    0|0
  • Erkek bünyesi rüya gördüğü zaman erekte olan bir formasyona sahiptir. ve erekte olan bir vücutta meshane dolu ise bu prostat üzerinde baskı yapar. ve erekte durumun gecmesine karşın bir süre daha bu zorluk yaşanabilir. bu süreç içerisinde olağan bir durumdur. aynı durum gün içerisinde de tekrarlıyorsa o zaman prostattan şüphelenilmelidir.

0|0
    0|0
  • Anlamamışlar durumu sanırım. Sabah ereksiyonundan dolayı yaşanan durumu anlatmış paylaştığın linkte :)

1|0
    0|0
  • asıl zorlandıgım şey erekte halde annemin babamın yanında ışık hızlıyla wc ye gitmem ya da inmesini beklesem kolay değil ve kahvaltoya cagırıyolar ama çiş yapınca iniyor
    nasıl oluyor dersen uyanınca erekte halde zaten
    resimler cok sacma

0|0
    0|0
  • Ereksiyon halinde işemek zor oluyor ondan demişlerdir.

0|0
    0|0
  • yanlış anons. tam tersi beni uykumdan kaldıran zaten sabah çişinin ta kendisidir. gidip yapıp gelirim tekrar yatarım alarm kaldırır sonra beni :D

0|0
    0|0
  • Sizde çük yok çünkü.

0|0
    0|0
  • Kalkinca isler zorlasabiliyor fakat surekli olan bisey degil.

0|0
    0|0
  • Zorlanma yok

0|0
    0|0
  • Ben de sünnet derisi darlığı olduğu için bir de penisim sönük ise zorlanıyorum sünnet derisini geri çekmeden cis yaparsam 😊😊

0|0
    0|0
  • Pozisyon mu hey Allahım götünüzden element uydurmayın gayet normal şekilde yapıyorum hiçte zorlanmıyorum kim uyduruyor bunlari

0|0
    0|0
  • Kim demiş dimdik uyanıoz sadecee

1|0
    0|0
  • Hayır hangi salak söyledi bunu sana

0|0
    0|0
  • Yoooooo

0|0
    0|0
  • Evet genelde sabah uyanınca kalkmış oluyo kalkıkken işemek zor oluyo

0|0
    0|0
  • Kalkık olduğu için

0|0
    0|0
  • Bendede olmuyor 😂

0|0
    0|0
  • Bizde de zor olmuyor kim seni kandirdi böyle

0|0
    0|0
  • yok çok rahat salıyoruz uydurma

0|0
    0|0
  • Yok bende bir sıkıntı yok prostatdır o :D

0|0
    0|0
  • Her erkekte oluyir

0|0
    0|0
  • Cok zman cisim gelince evde annem babam varken kalkamadgim oluyo ugras dur. d

0|0
    0|0
  • Tek zorlandigim kalkik oldugu icin deligi tutturamamak
    İserkej n egilip yapiyorm

0|0
    0|0
  • Kim demiş onu

0|0
    0|0
  • Sabah kalkınca penisim pijamadan dışarı çıkacak şekilde iri olur; tam erekte hem de. O halde de küçük abdest yapmak epey zor oluyor :(

0|0
    0|0
  • Çok kalkik oluyor :/

0|0
    0|0
  • çok çişin gelirse işemeyesin diye erekte olur cinsellikten değil. idrar yolları kapanır o an. tam o sırada da uyanıp tuvalete koşarsan zorlanırsın.

0|0
    0|0
  • aslında işemekte zorluk çekmiyoruzda sabah ereksiyon halinde olur o halde gidersin beceremezsin tabi :I

1|0
    0|0
  • Biraz zor oluyor özelikle klozet varsa. Ama birA yaptıktan sonra hemen iniyor ve rahat yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Penis erekte olunca biraz zorlanıyoruz.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...