Bu bir sorunmu bende sorunmu var ya :(?

22 yasındayım ve cinsel konularından hoşlanmıyorum öpüşmeyi bile fazla uzatmıyorum en fazla 1 dk sevmiyorum böyle şeyleri ya acaba bekar oldugum içinmi böyleyim?

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben evlenene kadar kimseye cinsel istek duymadım

0|1
    0|0
    • Evlimisn şimdi bu sorn değil dmi

• Tamam teşekkür ederim içimi rahatlattın :*

• Önemli değil:*

Erkekler Ne Diyor 8

• bence sorun 1 dakika öpüştükten sonra hiçmi bişey hissetmiyosun, yani 1 dakika az bir süre değil öpüşmek için, bu süre sonunda sevmiyorum deyip bırakıyorsan bence bir sorun var.

0|0
    0|0
    • Sadece yakınlık hissediyorm zevk yönünden hissetmiyorum o 1 dakikayıda en fazla olarak dedm

• zevk almıyorum diyorsun öyle mi?

• zevk almaya bak

0|0
    0|0
  • olabılırrrr

0|0
    0|0
  • Kendini qlistirman lazim

0|0
    0|0
  • iyi bişi ama bir kere tecrübe edindimide bırakamıyo insan

0|0
    0|0
  • gel evlenelim :D

0|0
    0|0
  • Bilini altında cinselliğe karşı önyargıların var. Bilinçaltin sana cinsellik kötü ve uzak dur diyor. Bu yüzden seks sırasında rahat olamıyorsun. Bu yüzden fazla da zevk alamamana neden oluyor. ve orgazm falan olamıyorsun. Biraz ıslanıyorsun kadar.
    Bunun için kendi vucudundan ve kadınlığından zevk almasını öğrenmen laızm. Bunuda mast la öğrenirsin. Ama orgazm olacak şekilde mast yapmalısın. Bu şekilde cinsellikten zevk almasını öğrenirsin. Maatla önce orgazm olmasını safa sonra kısa sürede Orgamz olmasınI öğreneceksiniz.
    Bunun için çeşitli mast yöntemleri mevcutt tabii

0|0
    0|0
    • Evlenince düzelmezmi

• Gerek yok sacmalıga

• Yaşa ve gör barii.
      Kimin saçmakadığını anlarsın artık

• Bu durum kalıcı olabilir. Bende sen gibiyim. Sanırım birazcık bizde sorun var. Doktora çıkmayı düşünyorum ben. Çünkü senin aynının erkek versiyonuyum ve çevremdeki insanlara bakınca cidden sorun var gerçekten böyle düşünyom.

0|0
    0|0
    • Ama herkes evlenince düzelirsin diyor

• Zor ya... Bende öyle düşünyomda düzeliriz inşallah be

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende pek zevk almıyom hatta iğreniyom bazen

0|1
    0|0
  • Daha tadını almadığını için sen güzel bir cinsellik yaşa hele ondan sonra değişir

0|1
    0|0
    • Eşimle yaşarım ozaman normal olurum herhlde

• Istediğinle yaşa bebeğim karar senin ama bence böyle

• İnşallah

Yükleniyor...