Facebook'ta birbirlerini "evli" gösteren kızlar lezbiyen eğilimli mi?

Facebook'ta kendilerini başka kız arkadaşlarıyla "evli, nişanlı, ilişkide" olarak gösteren kızlarımız hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Sizce lezbiyen eğilimleri var mı? Eğer gerçekten lezbiyen eğilimleri yoksa neden böyle bir şey yaparlar sizce?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• küçükken barbie bebeklerini öpüştüren kızlar onlar

1|1
    0|0
  • Bide öpüşüyorlar ya bu kadarda olmaz. ayna karşısına geciyorlar muaa yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Onların akıllarına Lezbiyenlik gelmez. Hoşlaştıkları çocuk farkına varsın diye cazibelerini göstermeye çalışan ergenuslar sadece.

1|0
    0|0
  • Lez olma ihtimalleri çok yüksek.

0|0
    0|0
  • ben derimki bırakın eğlensinler

0|0
    0|0
  • kankişler, bide sevişseler...

0|0
    0|0
  • Hiç bu açıdan bakmamıştım :))

0|0
    0|0
  • bence çok yüksek bir ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim bir kızla "Serbest ilişkim var" facebookta.Kısa bir zaman sonra evlenmeyi düşünüyoruz.Çok mutluyuz.Ama serbest takılıyoruz şimdilik.Bekarlığımızın tadını çıkartmak istiyoruz.Çalsın sazlar oynasın guy'lar modundayız.Yee meenn.

0|0
    1|0
    • Anladım şaka yapıyorsunuz da, biraz garip değil mi aynı şakayı yapmak?

• evet böyleleri çok var ama çoğu lezbiyen değil.ya kanka olarak esprisine yapmışlar ya da sıkıntıdan.gerçek lezbiyenler bunu yapmaz kolay kolay.kendimden ve sevgilimden biliyorum.hem lezbiyen eğilimleri olsa bile yapanların kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • bilmiyorum herhalde samimiyetin bir göstergesi :D

1|0
    0|0
  • lezbiyen egilimi varsa da yoksa da ilgi alanima girmez. kimseye hesap vermek zorunda degildir hic kimse.

o yüzden birsey de düsünmem.

1|0
    0|0
  • 50 kardesi olanlari gordukden sonra bu dedigini yadirgamadim.

1|1
    0|0
  • bir k.çın iki yanağıdır onlar bu yüzden birbirlerine sevgileri paha biçilemez

1|0
    0|0
  • Değiller, ergenlik hisleri.

0|0
    0|0
  • He

0|0
    0|0
  • o zaman herkesi kardeşi, kuzeni olarak ekleyenlerin de aşiret gibi yaşadığını varsayabiliriz. düz mantık.

2|0
    0|0
Yükleniyor...