Oral agiz kanseri mi yapiyor?

Oral agiz kanseri mi yapiyor? ilerde esim olurda yapmami isterse yapmamayi dusunuyorum korktum. Gercekten agiz kanseri yapar yapabilir mi?

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce sorunu görünce google, da taradım bir makale buldum konu ile ilgili evet yapabiliyormuş, ama bana saçma geldi eğer yapacaksa penistede olur aynı durum penis yapısı itibariyle enfeksiy i bir savunma sistemi mevcut ama genital bölgede böyle bir sistem yok bu mantıktan yola çıkarsak genital bölge HPV'ye karşı ağızdan daha savunmasız bir bölge o zaman cinsel birleşmeyede girmeyelim öyleyse bana saçma geldi..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok bel fıtığı yapar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Cinsel organlarda hpv filan varsa yapar. Sorun yoksa genital bölgede bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • ağız kanserini de ilk defa duyuyorum cinseil birleşmede vajina ya da penis kanseri mi yapıyor acaba çok ilginç yahu her geçen gün yeni şeyler öğreniyoruz teşekkürler google :D

1|0
    0|0
  • söylenti sadece

0|0
    0|0
  • :D hahahahhahaa

0|0
    0|0
  • Bence saçma bir iddia.

0|0
    0|0
  • vırus varsa olurr

0|0
    0|0
  • cok fazla yapanlarda olabiliyormus

0|0
    0|0
  • Yapmax korkma

0|0
    0|0
  • hay yolu dururken... yoluna bulaşınca

0|0
    0|0
  • Nekadar saçma ozman anam yapınca göt kanseri vajinadan yapınca vajina kanseri yapar cahil olmayın ya

1|0
    0|0
  • yapiyormuş bende yeni öğrendim...

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • ne alaka kanser yapacak yaa

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum

0|0
    0|0
  • Vajinaya oral yapıldığında gırtlak kanseri yaptığını okudum

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum yuhh artık :)

0|0
    0|0
  • dudak tıryakısı yapar :D

0|0
    0|0
  • saçmalama nerden çıkarıyolar böyle şeyi :D mikrop kaparsın sadece oda en düşük ihtimal :D

0|0
    0|0
  • eşinden birşey olmaz :D

0|0
    0|0
  • Kim dedi?

0|0
    0|0
  • Sadece kanser degil, HIV, herpes, frengi, gonore, HPV ve viral hepatit dahil birçok cinsel yoldan bulaşan enfeksiyon oral seksle geçebilir.

0|0
    0|0
  • genital siğil ----hpv varsa yapar ağzı boğaz kanseri yapar

0|0
    0|0
  • Hayır yaaa nerden çıkardın simdi bunu

0|0
    0|0
  • agiz degilde bigaz kanseri yapar.

0|0
    0|0
  • öyle bir şey varsa ben yandım, sevgilime sıcak çikolatalı oral yaparım ben :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok o pis insanlar için denilmiş evlilikte genelde eşler temiz olduğu için bir sakıncası yok

0|0
    0|0
  • Her organın görevi belli değilmi? yapmayın bunu arkadaşlar sevdiğiniz kadının agzına onu dayayabiliyorsunuz yanlış. Bence sadece eşler arasında eger erkek sertlesmede sorun yaşıyor ise ve bununla tam sertlığini kazanıyorsa kısa süreli belki olabilir. Belki diyorum çünkü bundan bile emin değilim

0|0
    0|0
  • Doğrudur farklı kişilerle yapmak buna etken. yapmayın o ağızla yemek nasıl yiyeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Adam yıldan yıla duş alıyosa yapar

0|0
    0|0
  • ne alaka

0|0
    0|0
  • Atın ölümü arpadan olsun ben yaparım

1|5
    0|0
  • Güldüm soruna kim diyo öyle bişeyi :D