Eşcinselim yardım edin? Günahım büyük😢😢?

Hic bir zaman erkeklerde iliskiye girmedim asla girmeyecegim sadece cocukken daha erkek olmadan yani 9 10 yaslarinda pipilerimizle felan kotu seyler yapmistik birbirimize ben bundan utaniyorum. Ve blu çagina girdigimde 15 yasimda felan erkek erkeke cok p*rno izliyordum meraktan sperm tadına bile baktım. Cok utaniyorum dilimi kesip atasım geliyor. Son 1 haftadir namazlarimi kiliyorum dua ediyorum cok uzuluyorum cok korkuyorum cehenneme gitmek istemiyorum 18 yasindayim..

Güncellemeler:
Yardim edin

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• bu kadar büyük bir kişilik karmaşasından, tek başına kurtulman kolay değil. eğer kimliğin ve inancın arasındaki dengeyi doğru biçimde kuramazsan, ya çok şiddetli bir depresyona gireceksin ya da panik atak geçireceksin. o yüzden lütfen, bir psikologdan yardım al. kendine öfke duyarak yaşamak zorunda değilsin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• livata islam da haram dır o zaman iradene hakım olucan uzak dur can töbe et allah dua et eşcinselligi içinde yaşa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biseyler yapmadiysan sorun yok

0|0
    0|0
  • Tövbeni et ibadetine devam et Allah kabul etmiştir eminim

0|0
    0|0
  • Hatanın farkındasın çok güzel. Allah'a yalvar, yakar. Af dile.. Sonunun lut kavmine döbmesini istemiyosan. Tövbe et bolca

0|0
    0|0
    • Hata? Adamın eşcinsel olmasının nesi hata? Bazıları sarışın sever, bazıları esmer bir takım insan da hemcinslerini. Ada'm duygularını Nasıl engellesin? Buna hata demek hem büyük bir ayıp hem de muazzam derece gerikafalı bir görüş.

• Tövbe et en doğru yolu secmissin Allaha bol bol dua et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• eşcinselik doğuştan gelen bir cinsel yönelimdir örnek ben tecazü uğramadım ailem bir annem babam birlkite ve kadınsı yetişmedim ve eşcinselim bunun yetiştirme tarzıyla ya da taciz le alakası yok seninle istersen özelden konuşabiliriz yardımcı olmaya çalışırım.. mevlana ve semş de eşcinseldi onlarda birbilerine aşktı 1 ay birikte halvete girdiler eşcinsellik günah değil eşcinsel ilşki günatır... lut kavmine gelince onu da açıklayıyım lut kavmi eşcinsell değildi sokak ortasında kadınlara çocuklara taciz ettikleri için helak oldular orda yasaklanan zorbalıktı sapkınlıktı okuduğun için teşşekür ederim irtibata geçmek istersen yazabilirsin

0|1
    0|0
    • Mevlana ve sems escinsel değildi kardesim günah almaa şu an adını unuttum ama tasavvufla alaka bir durum o tasavvuf öğrendi mevlana semsten

• Çocukluk zamanında yapmışsın önemli degil bence. Tövbe et ve o hataları yapma bir daha sıkıntı olmaz kardeşim. Allahin bağışlayandır her zaman.

0|1
    0|0
  • Değerli kardeşim. Sen zaten hatanı anlamışsın. İkincisi o zamanlar zaten küçüktün. Düşün firavun bile boğulurken"Musa beni kurtar"yerine"Allah'ım beni kurtar"deseydi, Rabbimiz onu kurtaracaktı. Çünkü alemlerin Yüce Rabbi olan Allah_u Zülcelal hazretleri, merhametlilerin en merhametlisidir. Sen Allah'a sığın, gerisine karışma. Allah yar ve yardımcın olsun...

0|0
    0|0
  • Allaha dua et ibadet et üstesinden gelirsin

0|1
    0|0
  • Kardeşim bundan neden utanıyorsun ve ne cehennemi ya? İnsanlar farklıdır, bazıları hemcinslerini sever bazıları da sevmez bu çok garip bir şey değil. Bunun için kendini suçlama, kendini olduğun gibi kabul et. Üzülmene de gerek yok elinde olmayan bir şey için.

0|0
    0|0
  • Kendini bu kadar sıkacak üzecek bir durum yok.
    kendi kendine çok sıkıntı yapmışsın.
    cinselliği/kendini/vücudunu keşfetme aşamasında bu yaptıkların gayet normal.
    eşcinselliğin, hemsinclerinden hoşlanıyor olman da.
    velhasılkelam ibadetlerini yapıyor olman da çok güzel bir şey, Allah bütün dualarını kabul eder inşallah. Dediğim gibi kendini bu kadar sıkmana, bu kadar yüklenmene gerek yok ;)

0|0
    0|0
  • Kendini böyle sıkmaya devam edersen ileride kendini bir kadınla evlenmiş ve karını halk tuvaletinde aldatırken bulucaksın. Ne olduğunu kabul et ve yüzleş.

0|0
    0|0
  • ben de seninle aynı şeyleri yaptım ve , ş, uan bisexuelim. gay değilim. kadın, la, rdan daha çok , h, o, şla, nı,,,,,,,,,,,,, yoru, m

0|0
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
  • Daha gencsin kardeşim önünde büyük vakit var Allahın izniyle Allah affedendir.

0|0
    0|0
  • Ben de senin giviydim gercektrn
    Kalbinle inan ve yapmamaya ugras
    Aklina getirme baska alanlara yonel kendine cevrene dikkat et. Uyku duzeninden yemegine kadar. Dinine bagli kal. İnşallah ikimizin de günahları affolur

0|1
    0|0
Yükleniyor...